Мін’юст США продасть тисячі Біткоїнів для боротьби з банківською кризою

Лайфхаки

Відомство планує реалізувати криптоактиви майданчика Silk Road

У рамках боротьби з банківською кризою влада США оприлюднила план з продажу більше 51 000 BTC, вилучених в ході розслідування справи про анонімну інтернет-платформу Silk Road. 14 березня було продано 9861 BTC, конфіскованих у Джеймса Чжуна, за більш ніж $215 млн. У 2012 році Чжун здійснив злом системи виведення коштів на платформі Silk Road і вкрав понад 50 000 BTC.

У ході слідства Джеймс Чжун визнав свою провину у крадіжці коштів Silk Road у листопаді минулого року та передав активи Мін’юсту. Відповідно до документів у справі Silk Road, уряд має намір реалізувати всі отримані від фігуранта Біткоїни в чотири етапи протягом 2023 року. Це має допомогти погасити заборгованість банків та демпфувати фінансові проблеми, спричинені їхнім банкрутством.

Зазначимо, у березні 2021 року влада США продала ще близько 9 800 BTC, конфіскованих у іншого злочинця, на загальну суму понад $215 млн. Деякі члени криптоспівтовариства схильні вважати, що такі дії уряду можна розцінювати як чергову хвилю нападів на індустрію.

Проте нішеве видання TradingView пише, що перший масовий продаж BTC не вплинув на курс головної криптовалюти. Експерти вважають, що в ситуації нестабільності в банківському секторі багато інвесторів вважають за краще перевести частину своїх активів у цифрові гроші, що є вкрай позитивним для криптоіндустрії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проти Binance та Чанпена Чжао подали колективний позов на $1 млрд

Ми раніше повідомляли, що інвестиційна компанія Lunar Crush, що спеціалізується на роботі з криптовалютами та NFT, розповіла про плани відправити на планету Місяць ключ від криптогаманця з 62 Біткоїнами, вартість яких на сьогоднішній день складає близько $1,77 млн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як протистояння між США та Китаєм шкодить розвитку технологій — звіт Світового банку

Японія приєднується до США, обмежуючи експорт обладнання для виробництва чіпів до Китаю

За матеріалами сайту cryptomisto.com

Prompt
#Мінюст #США #продасть #тисячі #Біткоїнів #для #боротьби #банківською #кризою

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар