На Хмельниччині трагічно загинуло подружжя прикордонників | Новини Хмельницького “Є”

UncategorizedОлександр і Неля взяли відпустку, щоб зустрітися з евакуйованим 13-річним сином.

Вранці 29 січня у Хмельницькій області трагічно загинуло полковник Олександр Доценко та підполковниця Неля Доценко. Подружжя було прикордонниками Бердянського загону. Трагічну звістку повідомили представники Державної прикордонної служби України.

За їх інформацією, Олександр Вікторович організовував і здійснював оперативно-розшукову діяльність. А його дружина Неля Анатоліївна тривалий час була речницею Луганського прикордонного загону. Вона інформувала про ситуацію на лінії розмежування та на кордоні з країною-агресором. Після повномасштабного вторгнення подружжя несло службу на південному напрямку в складі Сил оборони України.

«Олександр та Неля взяли короткотермінову відпустку, щоб зустрітися з 13-річним сином, який через війну евакуювався з Бердянська до бабусі — матері Нелі. Ця зустріч виявилася останньою. Це велика втрата для всього колективу прикордонного відомства. Офіцери все своє свідоме життя присвятили справі охорони кордонів України. Олександр і Неля були добрі, люблячі, щирі й чуйні люди», — додали у Бердянському прикордонному загоні.

Обставини загибелі Олександра та Нелі Доценків представники Держприкордонслужби поки не повідомляють.

Співчуваємо рідним і близьким загиблих захисників України.

Читайте також: Смертельна аварія у Хмельницькому районі: зіткнулися вантажівка та легковикSource link

Оцініть статтю
Додати коментар