На Ізяславщині провели в останню дорогу бійця Юрія Дячука | Новини Хмельницького “Є”

UncategorizedЗахисник загинув 5 квітня на Луганщині.

11 квітня на Ізяславщині попрощалися із загиблим на війні земляком Юрієм Дячуком. Про це інформують в Ізяславській міській раді.

«5 квітня 2023 року навіки перестало битися хоробре серце щирого патріота, мужнього та сміливого Воїна-Героя Дячука Юрія Миколайовича, справжнього друга, люблячого сина, брата, чоловіка, батька, дідуся, якому навіки – 47 років», – йдеться на офіційній сторінці у Фейсбуці громади.

Раніше сайт «Є» повідомляв, що старший сержант, стрілець Юрій Дячук виконував свій військовий обов’язок на Луганщині.

«Юрій був людиною, яка випромінювала внутрішнє світло, впевненість та спокій, по-братерськи відчувалась його підтримка. Та коли москальська орда масово полізла на українську землю, він разом із колегами-трударями, полишивши свою сім’ю, тих, кого любив, перекресливши свої мрії та плани, без вагань узяв до рук зброю і пішов захищати свою Україну, кожного з нас… Юрій Дячук був відданий своїм побратимам по зброї та дбав про них, як про свою родину. Він – брат по духу та зброї. Тому й не дивно, що його нарекли позивним «Брат», – зазначають в Ізяславській міській раді.

Повідомляють також, що молебень за загиблим бійцем провели священнослужителі Православної Церкви України. Місцем вічного спочинку Героя стало місцеве кладовище села Завадинці, де востаннє йому віддали військові почесті.

Щирі співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати.

Вічна шана і пам’ять Герою.

Нагадаємо, що в області попрощаються з воїном Сергієм Ніколаєвим, який загинув влітку минулого року на Донеччині.Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар