На Криті знайшли загадковий лабіринт, побудований 4000 років том

Uncategorized

Кругла структура віком 4000 років, виявлена на вершині пагорба в Греції, можливо, використовувалася для стародавніх мінойських ритуалів. Міністерство культури країни повідомило, що будівля нагадує лабіринт і складається з восьми кам’яних кілець, що розширюються, з невеликими стінками, що утворюють кімнати.

Унікальну споруду діаметром 48 метрів відкрили приблизно за 51 км на південний схід від Іракліона, столиці Криту. Будівельники встановлювали радіолокаційну систему спостереження для нового аеропорту і виявили руїни. Стародавня будівля, розташована на вершині пагорба, мала дві основні зони: круглу будівлю діаметром 15 м у самому центрі та зону лабіринту, сформованого стінами, які розходилися в різні боки від центру.

Ґрунтуючись на стилі фрагментів кераміки, виявлених під час розкопок, археологи орієнтовно датували будівлю 2000-1700 роками до нашої ери, періодом правління мінойської цивілізації. Приблизно між 3000 і 1100 роками до нашої ери мінойці створили одну з перших складних європейських культур на острові Крит. Вони залишили після себе зразки складної кераміки, статуеток, прикрас і фресок, але їхню письмову мову так і не було повністю розшифровано.

Згідно із заявою Міністерства культури Греції, нещодавно виявлену будівлю недалеко від Кастеллі навряд чи використовували як житловий будинок. Швидше, наявність безлічі кісток тварин серед інших знахідок передбачає періодичне використання будівлі для ритуальних бенкетів.

Лабіринт вирізняє незвичайна структура, яка несхожа на інші будівлі мінойської цивілізації. У той час як палаци, такі як Кносський, являли собою квадрат або прямокутник, нещодавно виявлені руїни мають круглу форму, яка частіше зустрічається в гробницях.

Дослідники продовжують археологічні роботи, щоб з’ясувати, для чого саме використовувалася загадкова будівля.


Натхнення: hightech.fm

Стаття На Криті знайшли загадковий лабіринт, побудований 4000 років том з’явилася спочатку на Цікавості.

#На #Криті #знайшли #загадковий #лабіринт #побудований #років #том

Source link

Оцініть статтю