Названі міста і регіони світу, які опиняться в зоні найбільшого ризику через зміни клімату в найближчі 30 років

Uncategorized

Рейтинг являє собою перший аналіз валового внутрішнього кліматичного ризику (GDCR), який показав фізичний кліматичний ризик для забудованого середовища на більш ніж 2600 територіях по всьому світу до 2050 року.

Незалежна компанія Cross Dependency Initiative (XDI), що займається аналізом кліматичних ризиків, опублікувала звіт, де вказується, що ці економічні центри зіткнуться з найвищим ризиком збитку від екстремальної погоди і кліматичної кризи.

В першу чергу, повідомляють аналітики, серед 100 міст з високим ризиком кліматичного збитку: Пекін, Джакарта, Хошимін, Тайвань і Мумбаї.

Рейтинг являє собою перший аналіз валового внутрішнього кліматичного ризику (GDCR), який показав фізичний кліматичний ризик для забудованого середовища на більш ніж 2600 територіях по всьому світу до 2050 року. На основі попередньо зібраних даних, був змодельований прогноз збитку будівлям і майну від екстремальних погодних умов і зміни клімату, таких як повені, лісові пожежі, аномальна спека і підвищення рівня моря.

Аналіз показав, що в списку регіонів, які піддаються найбільшому ризику: 114 з 200 географічних областей знаходяться в Азії. Серед них кілька важливих економічних центрів у Китаї та Індії. Після Китаю в США були Штати з найвищим рівнем ризику, 18 з яких увійшли в першу сотню. Флорида була найвищим рейтингом штату в США, за нею йдуть Каліфорнія та Техас.

Індія посіла третє місце за кількістю Штатів у топ-50, включаючи Біхар, Уттар-Прадеш, Ассам, Раджастан, Тамілнад, Махараштру, Гуджарат, Пенджаб та Кералу. Разом Китай, Індія та США складають більше половини Штатів і провінцій у першій сотні.

Іншими високорозвиненими та глобально значущими економічними центрами в першій сотні були Буенос-Айрес, Сан-Паулу, Джакарта, Пекін, Хошимін, Тайвань та Мумбаї. Австралія, Бельгія, Італія, Канада та Німеччина також мають Штати та провінції у першій сотні.

«З точки зору загального масштабу ризику шкоди та з точки зору ескалації ризику, Азія найбільше втратить у міру посилення екстремальних погодних умов через зміни клімату і найбільше виграє від запобігання погіршення зміни клімату та прискорення інвестицій в стійкі до клімату інвестиції», – сказав Рохан Хемден, генеральний директор XDI.

“Це найскладніший глобальний аналіз фізичного кліматичного ризику на сьогодні, що пропонує широту, глибину та деталізацію в масштабі, якого ми раніше не бачили. Тепер вперше фінансова галузь може безпосередньо порівнювати Мумбаї, Нью-Йорк і Берлін, використовуючи представлену методологію порівняння», — додав він.

Фінансові витрати, пов’язані з екстремальною погодою і зміною клімату, вже відчули на собі багато країн, які очолюють рейтинг XDI gdcr.

Висновки з цього звіту, що узгоджуються з різними оцінками Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (МГЕЗК), вказують на те, що екстремальні погодні явища в подібних регіонах, ймовірно, посиляться в найближчі роки, оскільки планета продовжує нагріватися. Отже, економічні витрати від стихійних лих також будуть зростати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


#Названі #міста #регіони #світу #які #опиняться #зоні #найбільшого #ризику #через #зміни #клімату #найближчі #років

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар