Названо топ-3 недооцінених криптовалюти, які варто розглянути інвесторам

Криптовалюта

Із наближенням 2024 року інвестори все активніше шукають недорогі токени з високим потенціалом зростання. Проаналізувавши ринок, експерти визначили топ-3 таких монети

Cryptocurrencies, analytics

Cryptocurrencies, analytics Фото: freepik.com

Так, до списку найперспективніших токенів відносяться:

  • Lido DAO (LDO) — через зростання частки ETH;
  • Cosmos (ATOM) — пов’язано з додаванням BTC до мережі (це збільшило позитивні настрої інвесторів щодо монети);
  • NuggetRush (NUGX) — готується до запуску майнінг-гри, яка пропонує можливість виграти золото.

Розглянемо кожен токен детальніше.

LIDO DAO (LDO)

Стейкінг Ethereum став дуже популярним після того, як з’явилася можливість виведення коштів через мережу, що призвело до різкого зростання популярності Lido DAO (LDO). Його прийняття користувачами зросло, підштовхнувши загальну заблоковану вартість Lido DAO (TVL) до 17-місячного максимуму.

Нещодавня популярність Lido DAO (LDO) покращила його ринкові показники за останні кілька тижнів. LDO торгувався на рівні $1,5658 2 жовтня. До 31 жовтня LDO закрився на позначці $1,8295.

Експерти кажуть, що високі мережеві показники Lido DAO (LDO) можуть допомогти зберегти його бичачий настрій. Аналітики очікують, що мережева активність Lido DAO залишатиметься високою через популярність стейкінгу ETH. Це може підштовхнути LDO на 9,9% до $2,0124 до початку 2024 року. Якщо Lido DAO (LDO) збереже свою бичачу динаміку, він може стати одним з найпопулярніших альткоїнів.

Однак не варто забувати, що стейкінг сьогодні викликає деяку стурбованість. Зокрема, співзасновник проєкту Ethereum, мільярдер Віталік Бутерін у своєму блозі нещодавно висвітлив майбутнє стейкінгу, приділивши особливу увагу вирішенню поточної проблеми централізації в екосистемі. Він заглиблюється в проблему концентрації влади серед постачальників послуг ліквідного стейкінгу (liquid staking) Ethereum, підкреслюючи, що Lido, відомий пул, володіє понад 32% стейків ETH. Для вирішення цих проблем Бутерін досліджує більш надійні рішення.

Також нагадаємо, що Брайан Армстронг, Генеральний директор Coinbase, розповів, що SEC (головний регулюючий орган США з цінних паперів), має намір взагалі заборонити стейкінг крипти у США.

Враховуючи ці фактори, слід детально слідкувати за інформаційним полем навколо Lido DAO (LDO).

Analytics

Analytics Фото: freepik.com

Cosmos (ATOM)

Місія Cosmos по з’єднанню блокчейнів для безперешкодної взаємодії отримала значний поштовх після додавання Bitcoin в мережу. 3 жовтня 2023 року децентралізована біржа Osmosis оголосила про партнерство з метою впровадження на Cosmos (ATOM) загорнутої версії Біткоїна. Співпраця дозволить користувачам переказувати BTC на Cosmos через міст Nomic.

Оновлення Cosmos може збільшити бичачий імпульс ATOM. Монета торгувалася на рівні $6,970 4 жовтня, на наступний день після того, як Osmosis оголосив про свій план перенести BTC на Cosmos. До 30 жовтня ATOM закрився на позначці $8,1068, збільшившись на 16,2%.

Партнерство зробить nBTC (версію BTC Cosmos) доступним для більш ніж 50 ланцюжків, пов’язаних з його мережею. Це також збільшить мережеве прийняття Cosmos, таким чином підштовхнувши ATOM до зростання.

Цікаве по темі: Чи злетить Bitcoin ще вище: аналітики розповіли, на що звернути увагу

NuggetRush (NUGX)

NuggetRush (NUGX) прагне стати мемкоїном, конкурентом Shiba Inu. Компанія працює над запуском майнінг-гри, що відкриє можливість заробляти реальні гроші всім бажаючим. Платформа дозволяє учасникам досліджувати свою авантюрну сторону, маючи при цьому право на отримання цінних нагород.

Ігровий процес NuggetRush (NUGX) передбачає дослідження багатих на корисні копалини місцевостей та пошук ресурсів за допомогою ремісничих майнерів NFT. Гравці також отримують NFT, які залучають кваліфікований бізнес-персонал, що допомагає гравцям отримувати більше користі від своїх видобувних операцій.

Щоб отримати більше нагород, гравці можуть покращувати свої NFT. Підвищуючи ефективність своєї майнінгової діяльності, гравці отримують право на вищі нагороди. Вони також можуть приєднуватися до майнінгових груп в екосистемі NuggetRush.

Після виконання групових завдань вони отримують вищу ефективність і спільні нагороди.

NuggetRush (NUGX) може незабаром стати одним з найпопулярніших NFT-проєктів. Наразі NUGX все ще перебуває на стадії блокчейн ICO. Його поточна ціна становить $0,012 у 2 раунді попереднього продажу. Гра NuggetRush почнеться, коли NUGX виросте на 100% до $0,020.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

4 альткоїни, до яких варто придивитися на тлі зростання ринків

Створено перший у світі криптогаманець у вигляді перстня — фото

Скільки днів витратив Біткоїн для зростання до $5000

За матеріалами bitcoinist.com.

Prompt
#Названо #топ3 #недооцінених #криптовалюти #які #варто #розглянути #інвесторам

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар