Оборутки пенсійного фонду на Хмельнитчині

Обласні новини

Сучасна державна служба вимагає відданості і чесності. Навіть здавалось би такий підрозділ як головне управління пенсійного фонду в Хмельницькій області навряд чи когось не пенсійного віку могло зацікави,  як би не таке .

Злочин на мільйон

За повідомленням ВК ГУНП у Хмельницькій області посадовці пенсійного фонду систематично привласнювали гроші підлеглих, передбачених на оплату праці.

Досить часто люди які працюють на державних посадах на задаються питання, професійного росту та розвитку підприємства, а навпаки шукають для себе вигоду і досить часто в кримінальний спосіб. Не виключенням стала і керівник головного управління пенсійного фонду в Хмельницькій області.

 

Досудове розслідування встановило, причетність до даної схеми начальниці Головного управління Пенсійного Фонду. Перебуваючи на посаді тривалий час,  розробила кримінальну схему для отримання грошових коштів, від підлеглих. Користуючись службовим положення  змушувала деяких підлеглих перераховувати виплати за інтенсивність праці.

Схема діяла з грудня 2019 року, А тільки за червень і липень злочинці заволоділи коштами на суму 211700 грн Кошти керівник привласнив не одноосібно часину з них отримав головний бухгалтер ГУ ПФУ в Хмельницькій області.

За повідомлення поліції під час обшуку у кабінеті посадовця вилучили понад 1 мільйон гривень.

Організаторам злочину повідомлено про підозру. І загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на тривалий термін.  

Ось так безславно можна залишитись без посади, хочеться вірити тільки в одне що данні особи понесуть справедливе покарання. І повернуть награбовані гроші державі.

Джерело
Оцініть статтю