OxaPay інтегрують криптовалюти в Telegram

Лайфхаки

OxaPay, одноетапне рішення, призначене для інтеграції криптовалютних платежів у бізнес Web2, полегшує монетизацію контенту Telegram

https://u.today/

Розробники OxaPay запланували максимально спростити можливість здійснення криптоплатежів для користувачів та організацій. OxaPay, шлюз криптоплатежів нового покоління, дозволяє підприємцям інтегрувати платіжні шлюзи до своїх платформ електронної комерції різних типів.

Продавці можуть створити обліковий запис (потрібна лише діюча адреса електронної пошти), вибрати тип інтеграції (прямі платіжні посилання, кнопки пожертвувань, плагіни веб-сервісів, «інструменти майстра» Telegram тощо) і почати отримувати платежі в криптовалютах. Основною перевагою є те, що технічному відділу компаній не потрібно мати якихось спеціальних навичок і знань для того, щоб інтегрувати даний інструмент.

Нові можливості монетизації сервісів на базі Telegram покликані зробити OxaPay одним із лідерів сектору. Власники каналів зможуть інтегрувати технологічне рішення та запровадити передплату. Таким чином, OxaPay допомагає користувачам монетизувати ботів Telegram. Він також підходить для продажу послуг, товарів, консультацій та іншого.

Щоб сервіси Web3 могли масштабуватись і знаходити нових користувачів, команда випустила платіжний API OxaPay. Ця функція дозволяє здійснювати масові перекази іншим користувачам системи OxaPay з нульовою комісією в автоматичному режимі. API OxaPay позбавляє необхідності налаштовувати всі платіжні реквізити вручну.

І останнє, але не менш важливе: OxaPay працює із найнижчими комісіями на ринку крипто-фіатних шлюзів — лише 0,4%. Крім того, протокол не вимагає від користувачів проходження перевірок KYC. Це значно спрощує процес налаштування шлюзу та знижує вхідний бар’єр для нового покоління продавців.

OxaPay підтримує всі основні криптовалюти, включаючи Біткоїн (BTC), основні стейблкоїни з прив’язкою до долара США: USDT, USDC, BUSD, і ряд основних альткоїнів, включаючи Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Tron (TRX), Litecoin (LTC) та інші.

Раніше ми писали, що анонсовано термін випуску електронної гривні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Prompt
#OxaPay #інтегрують #криптовалюти #Telegram

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар