Парафіяни двох сіл на Шепетівщині зреклися московського патріархату | Новини Хмельницького “Є”

UncategorizedДо Православної церкви України доєдналася релігійна громада сіл Мала Шкарівка та Москвитянівка.

Ще одна релігійна громада на Шепетівщині перейшла з підпорядкування московського патріархату до Православної церкви України. Таке рішення прийняли парафіяни сіл Мала Шкарівка та Москвитянівка, прихожани храму Олександра Невського, повідомив благочинний Шепетівського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України Василь Павлюк.

«Свідомі українці продовжують позбуватися усього, що зв’язує нас з росією у духовному напрямку. Парафіяни сіл Мала Шкарівка та Москвитянівка Шепетівського благочинного округу зібрались, щоб виявити свою чітку позицію єдності, патріотизму та національної свідомості і приєднатися до Православної Церкви України», – зазначив благочинний Василь Павлюк.

За його словами, під час голосування усі парафіяни підтримали зміну підлеглості від УПЦ до ПЦУ. Благочинний також додав, що місцевий священник підтримав рішення учасників, але не виявив бажання залишатися зі своєю паствою.

Нагадаємо, на початку січня за рішення перейти до ПЦУ проголосувала релігійна громада села Микулин Грицівської територіальної громади. До слова, це перша парафія в Грицівській громаді, яка за час війни поповнила ряди ПЦУ.

Читайте також: Державними відзнаками нагородили шістьох мешканців ХмельниччиниSource link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар