переваги, недоліки та порівняння моделей

Uncategorized

Наразі планшети вже можна не сприймати як допоміжний ґаджет чи просто пристрій для перегляду фільмів. Адже потужність цих компактних ґаджетів вийшла на значний рівень, який часом перевершує ноутбуки. Багато людей обирає для себе планшет як стандартний пристрій для роботи, купує клавіатури й стилуси, таким чином забезпечивши максимальну зручність.

Xiaomi — це китайська технологічна компанія, яка завоювала популярність на ринку планшетів завдяки своїм доступним і багатофункціональним пристроям. Але про їх планшети знають не так багато, як, скажімо, про планшети Apple.

У цій статті ми, з інтернет-магазином Експерт, розглянемо переваги та недоліки планшетів Xiaomi і порівняємо найпопулярніші моделі.

Xiaomi планшети: переваги, недоліки та порівняння моделей

Чому планшети Xiaomi не такі популярні як iPad, або Samsung?

Планшети Xiaomi не такі популярні, як планшети iPad чи Samsung з кількох причин.

Насамперед Xiaomi є відносно новим брендом на ринку планшетів, і тому не мають такого ж рівня впізнаваності, як Apple й Samsung. Недостатня обізнаність з брендом може змусити споживачів вагатися щодо придбання планшета Xiaomi, а не більш відомого бренду.

Саме тому, хоча планшети Xiaomi пропонують велику продуктивність за свою ціну, вони можуть не мати такого ж рівня сприйняття престижу чи статусу, як більш дорогі бренди. Це може вплинути на те, що деякі споживачі віддадуть перевагу більш дорогим планшетам відомих брендів, таких як Apple або Samsung, навіть якщо вони пропонують схожі функції.

Ми вважаємо, що планшети Xiaomi варті визнання і спробуємо вас переконати в цьому.

Плюси та мінуси планшетів Xiaomi

Для того, щоб поясними вам, чому слід обрати планшети Сяйомі, а не іншого бренду, ми вирішили розібрати їх плюси та мінуси. Так вам буде простіше зрозуміти переваги та цінності бренду й, можливо, зробити вибір у його користь.

Переваги планшетів Xiaomi

  • Доступна ціна: Ціни на планшети Xiaomi нижчі, ніж у конкурентів, що робить їх популярним вибором для споживачів з обмеженим бюджетом.
  • Високоякісні дисплеї: Планшети Xiaomi оснащені високоякісними дисплеями з яскравими та насиченими кольорами. Роздільна здатність екрана також вражає, що робить його ідеальним для перегляду потокового відео та ігор.
  • Тривалий час роботи від акумулятора: Не секрет, що всі пристрої Сяйомі мають тривалий час автономної роботи, що робить їх чудовим вибором для людей, яким потрібно використовувати свої пристрої протягом тривалого часу без доступу до джерела живлення.
  • Розширювана пам’ять: Планшети Xiaomi оснащені розширюваною пам’яттю (картою SD), а це означає, що ви можете зберігати більше фотографій, відео та файлів, не турбуючись про те, що їм не вистачить місця.
  • Багато програм: Для планшетів Xiaomi є дуже багато різних безкоштовних програм, тоді як для встановлення схожих на iPad потрібно платити.

Недоліки планшетів Xiaomi

  • Планшети Xiaomi постачаються з деякими попередньо встановленими програмами, які неможливо видалити, що може займати цінний простір для зберігання даних.
  • Відсутність оновлень: Планшети Xiaomi можуть не отримувати регулярні оновлення програмного забезпечення, що може призвести до вразливостей безпеки та проблем із сумісністю.
  • Складний ремонт: Не завжди можна без проблем дістати деталі до планшетів Сяйомі, тому що основні ринки збуту бренду — це Китай. Однак, ви можете замовити деталі на Аліекспрес, або скористатися гарантією на ремонт.

Головна перевага планшетів цього бренду перед іншими — ціна. Тоді як Самсунг чи Еппл пропонують вдвічі дорожчий цінник, можна купити планшет Сяйомі зі схожими характеристиками дуже дешево. Основним недоліком є швидка зношуваність та відсутність оновлень.

Порівняння планшетів Xiaomi та iPad

Модель

Розміри дисплею

Розширення

Процесор

ОЗП

Пам?ять

Акумулятор

Ціна

Xiaomi Mi Pad 5 11 дюймів 2560 x 1600 Qualcomm Snapdragon 860 6 GB 128 GB до 12 годин $339
Xiaomi Pad 5 Pro 11 дюймів 2560 x 1600 Qualcomm Snapdragon 870 6 GB 128 GB до 11 один $535
Xiaomi Mi Pad 5 Lite 10.95 дюймів 1920 x 1200 MediaTek Helio G80 4 GB 64 GB до 12 годин $209
Xiaomi Mi Pad 5 Pro 11 дюймів 2560 x 1600 Qualcomm Snapdragon 870 8 GB 256 GB до 10 годин $678
Apple iPad Air 4 10.9 дюймів 2360 x 1640 Apple A14 Bionic chip with Neural Engine 4 GB 64 GB до 10 годин $599

Як бачимо, всі п’ять планшетів мають високоякісні дисплеї, причому планшети Xiaomi пропонують вищу роздільну здатність. Планшети Xiaomi оснащені процесорами Qualcomm Snapdragon або MediaTek Helio, в той час як Apple iPad Air (4-го покоління) оснащений власним чіпом A14 Bionic від Apple з технологією Neural Engine. Планшети Xiaomi пропонують різні варіанти оперативної та постійної пам’яті, а Xiaomi Mi Pad 5 Pro пропонує найвищу комбінацію оперативної та вбудованої пам’яті.

Всі п’ять планшетів мають хороший час автономної роботи, причому планшети Xiaomi пропонують трохи більший час автономної роботи, ніж Apple iPad Air (4-го покоління). З точки зору ціни, планшети Xiaomi, як правило, більш доступні, ніж Apple iPad Air (4-го покоління), а Xiaomi Mi Pad 5 Lite є найдоступнішим варіантом.

Заключення

Планшети Xiaomi мають низку переваг, серед яких доступна ціна, якісні дисплеї, тривалий час автономної роботи, можливість розширення пам’яті та широкий асортимент аксесуарів. Однак вони також мають деякі недоліки, такі як потенційна відсутність оновлень та складний ремонт.

Якщо порівнювати моделі між собою, можна знайти як бюджетні варіанти для перегляду медіа, так і просунуті пристрої зі стилусами, клавіатурами для роботи чи навчання. Ми вважаємо, зо бренд Сяйомі незаслужено обходять стороною, коли мова йде про купівлю планшетів і вам варто звернути на них увагу при виборі.

#переваги #недоліки #та #порівняння #моделей

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар