Photoshop та інші продукти Adobe подорожчають: наскільки

Лайфхаки

Adobe планує підвищити ціни на свої продукти, а також збільшити виплати (винагороди) учасникам, чия робота допомагає зробити функціонал, зокрема Photoshop, кращим. Також після місяців тестування компанія відкрила доступ до низки генеративних функцій штучного інтелекту

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop Фото: adobe.com, pngwing.com

Adobe протягом останніх шести місяців постійно додає нові функції штучного інтелекту в свої програми, наприклад, можливість генерувати зображення з тексту. Однак у всього є своя ціна, і в компанії оголосили, що з листопада передплати на її продукти здорожчають на $2-5 на місяць.

Представники техногіганта обіцяють, що контент, який генерують її системи, буде «юридично безпечним» для використання. Хоч наразі — це спірне питання.

Клієнти Adobe отримають певну кількість «кредитів» на використання функцій генеративного ШІ. Після того, як ці кредити будуть використані, користувачі можуть заплатити за більшу кількість або продовжити використання функцій, але з меншою швидкістю.

У компанії також зазначили, що платитимуть постачальникам баз даних зображень, які використовуються для навчання систем штучного інтелекту.

Цікаве по темі: Akurateco представили свою фінтех-розробку на Product Hunt

Цього року Adobe виплатить одноразовий бонус контрибутор-художникам на основі того, скільки зображень вони внесли до бази даних Adobe і скільки разів їхні зображення були ліцензовані традиційними способами в період з 3 червня 2022 року по 3 червня 2023 року.

Після цього Adobe почне виплачувати бонус щороку за навчальну роботу, виконану за допомогою своїх систем штучного інтелекту.

«Ми хочемо, щоб наші учасники фондового ринку продовжували робити свій внесок як для фондового ринку, який виплачує більше, ніж будь-коли, так і для цінності, яку вони вносять у навчання цих моделей», — сказав Елі Грінфілд, головний технічний директор з цифрових медіа в Adobe.

Читайте інші популярні матеріали:

Meta запустить ШІ-чат-ботів з різними особистостями вже у вересні

Як заробити на штучному інтелекті: 5 перевірених способів

Чи варто українцям користуватися Bard від Google: плюси та мінуси

За матеріалами reuters.com.

Prompt
#Photoshop #та #інші #продукти #Adobe #подорожчають #наскільки

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар