Підвал будівлі на території міської лікарні у Хмельницькому хочуть віддати в оренду | Новини Хмельницького “Є”

Обласні новини


Стартова місячна вартість оренди понад 11 тисяч гривень.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради оголосило аукціон на передачу в оренду приміщення, яке розташоване на території міської лікарні. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення на провулку Проскурівському, 1 загальною площею 124,3 квадратних метра. Нежитлове приміщення розташоване в підвалі 5-поверхової будівлі корпусу №3 Хмельницької міської лікарні. Вхід в приміщення окремий.

Балансова вартість приміщення, яке передають в оренду, становить 6,86 мільйона гривень.

Приміщення планують передати в оренду терміном на п’ять років. При цьому використовувати його, як зазначено в пропозиції, можна буде за будь-яким цільовим призначенням.

План приміщення Фото: prozorro.sale

Орендаря оберуть на аукціоні. А місячна вартість оренди буде залежати від результату торгів. Так, стартова вартість місячної оренди приміщення становить 11 тисяч 617 гривень.

Проведення аукціону заплановане на 11 квітня.

Нагадаємо, нещодавно Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради провело торги з продажу нежитлового приміщення вартістю 1,85 мільйона гривень. Переможцем стала Добжанська Юлія Володимирівна.Source link

Оцініть статтю
Додати коментар