Понад 20 мільйонів на ремонти у Шепетівці: перелік доріг та тротуарів, які оновлять | Новини Хмельницького “Є”

UncategorizedРоботи мають бути виконані до кінця року.

Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради оголосило тендери на проведення ремонту доріг та тротуарів на території міста. Загальна очікувана вартість робіт понад 22 мільйони гривень.

Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Так, 6,35 мільйона гривень заплановано на поточний середній ремонт проїзної частини та тротуарів вулиці Чкалова від перехрестя з вулицею Героїв Небесної Сотні до перехрестя з проспектом Миру.

За даними сайту “Прозорро” минулого року на ремонт тротуару на цій вулиці витратили мільйон гривень. Підрядником було ТОВ “Компанія “Галеон”.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Компанії «Галеон» зареєстроване у Хмельницькому на вулиці Вінницькій. Його кінцевим бенефіціарним власником вказаний Кирилюк Леонід Григорович, а керівником — Швед Олександр Леонідович.

Ще 5,46 мільйона гривень цього року запланували на поточний середній ремонт дорожнього покриття по вулиці Українській від будинку №8 до будинку 44/2. 

Крім того, у планах оновлення тротуарів.

Наприклад, поточний ремонт тротуару вулиці В.Котика (непарна сторона), від перехрестя з вулицею Героїв Небесної Сотні до перехрестя з вулицею Островського. Очікувана вартість цих робіт 4,59 мільйона гривень. Запланований й поточний ремонт тротуару по вулиці Героїв Небесної Сотні (непарна сторона) від перехрестя з вулицею В.Котика до перехрестя з вулицею Чкалова вартістю 2,8 мільйона гривень.

Минулого року на ремонт вулиці Героїв Небесної Сотні запланували близько 27 мільйонів гривень. Також оголосили тендер на поточний ремонт тротуару по проспекту Миру (парна сторона) від перехрестя з вулицею Першотравнева до магазину «АТБ». Очікувана вартість робіт 2,82 мільйона гривень.

Нагадаємо, що минулого року Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міськради провело тендерів на проведення ремонту доріг на суму близько 50 мільйонів гривень.Source link

Оцініть статтю
Додати коментар