Понад 60% вакансій – робітничі професії: що відбувається на ринку праці Хмельниччини | Новини Хмельницького “Є”

UncategorizedНа одну вакансію претендують двоє безробітних осіб.

Станом на початок квітня кількість зареєстрованих безробітних становила 3,6 тисяч осіб. Про це повідомили в обласній службі зайнятості. З них майже 73% – жінки; майже 48% – мешканці сільської місцевості; понад 23% – молодь віком до 35 років.

«Протягом трьох місяців цього року послугами обласної служби зайнятості скористалися понад 10 тисяч громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 1255 роботодавців. В базі даних налічувалось 4,2 тисячі вакансій», – навводять статистичні дані у пресслужбі.

Середній розмір оплати праці у вакансіях – 9306 гривень. Понад 60% вакансій припадають на робітничі професії. Популярними залишаються професії: лікарів, швачок, водіїв автотранспортних засобів, продавців-консультантів, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, кухарів, бухгалтерів, економістів, інженерів.

За результатами оцінки бізнес-плану та проведеної співбесіди, з початку року Державний центр зайнятості ухвалив позитивні рішення щодо надання мікрогрантів 11 особам, які будуть провадити підприємницьку діяльність у Хмельницькій області.

Читайте також: Кого шукають роботодавці в ХмельницькомуSource link

Оцініть статтю
Додати коментар