Попри біль та втрати, молодь незламно б’ється за свободу: історія репера OTOY

Лайфхаки

В рамках номінації «Незламний фінтех» Премії PaySpace Magazine Awards 2022 ми розповідаємо історії українських волонтерів, які незважаючи ні на що боряться за нашу свободу та незалежність

Otoy

Otoy Фото: The Village

В’ячеслав Дрофа, відомий під псевдонімом OTOY, за останні декілька років встиг наробити чимало галасу. Зокрема, став відомим композицією Chort, у якій жорстко висміяв колишнього міністра внутрішніх спав Арсена Авакова.

У 2022 році вийшов його мініальбом «Околофронт», який був визнаний претендентом на найкращий реліз за версією відомого вітчизняного музичного видання «Слух».

В’ячеслав Дрофа також працює в компанії Lead Interface Designer.

Протягом останніх місяців молодий співак волонтерив у патронатній службі АЗОВ, вивозив поранених і померлих військових з прифронтових ліній, допомагав сім’ям загиблих. Він і сам втратив двоюрідного брата Дмитра в Маріуполі — до сьогодні його доля залишається невідомою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подвиги звичайних волонтерів, які залишаються поза увагою: історія менеджерки з Payoneer

Пан Дрофа заснував свій благодійний фонд АГОВ, який вже зібрав понад 10 мільйонів грн допомоги родинам бійців АЗОВа. Зокрема, організація допомагає проводити обміни, надає фінансову, юридичну та іншу допомогу сім’ям захисників Маріуполя.

Як саме відбувається допомога з обміном? АГОВ на чолі з В’ячеславом збирають та подають списки, які фіналізує ГУР та СБУ. Вони отримують інформацію про бійців, яких треба обміняти, та передають командуванню полку.

Як приклад, звертається до них родич когось із захисників Маріуполя, кажучи, що за його інформацією боєць живий. Тоді волонтери просять командування про співпрацю над тим, аби витягнути цього солдата з полону.

Роботою в рамках фонду, каже В’ячеслав, займаються разом з Катею Прокопенко — дружиною Редіса (один з командирів «Азова») та з її помічницею на псевдо Перлинка, теж дружиною бійця «Азова». Її чоловік досі у полоні, як і чоловік Хельги, яка також доєдналася до волонтерського руху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Незламні будні українських волонтерів: історія начальника юрвідділу SOS Credit

Війна очима «польових» бійців EasyPay: Ірпінь, Буча та Херсон

Як праця волонтера ТАСКОМБАНКУ з Харкова рятує життя цілих родин — інтерв’ю

Prompt
#Попри #біль #та #втрати #молодь #незламно #бється #за #свободу #історія #репера #OTOY

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар