Без паніки “Повітряна тривога” у Старокостянтинові !

Новини міста

Вчора 9 лютого в місті Старокостянтинів тестували систему оповіщення дротовим зв’язком, основною ціллю було подати   сигнал “УВАГА ВСІМ !” використовуючи соціальну мережу ми спробували дізнатись яку зону в дійсності покриває данна система і хто з користувачів взагі почув сигнал .

Але передусім варто зауважити :

Сигнал “УВАГА ВСІМ” – є попереджуючим і подається включенням вуличних сирен,виробничих гудків та іншими, раніше встановленими, на об’єктах господарювання сигнальними засобами для привернення уваги населення перед мовною інформацією. 

Після цього сигналу необхідно включити радіо, телевізор, приймач радіотрансляційної сітки і прослухати повідомлення. Про прослухану інформацію повідомити сусідам. В подальшому діяти згідно з вказівками чергового управління з питань цивільного захисту.

Судячи з з постів у соціальній мережі facebook  повідомлення було почуто житилями таких районів як:

Центр 

Дружба

Жовтневе містечко 

Частина Болгарського містечка 

 Сигнал отримано на деяких підприємствах міста що мають автоматичну систему оповіщення. 

Не отримали або сігнал не був почутий в таких районах як :

Пятачок 

 Район Епіцентру 

Другий та першій залізничні вокзали 

Район центрального  ринку 

Нове місто 

Про що свідчать дані цього дослідження ? Ми використовуємо застарілу систему яка мало інформативна  і під час великої біди це не зіграє в нашу користь. Варто бути уважним до таких повідомлень так як вони можуть вберегти вас та ваших близьких.

Оцініть статтю
Додати коментар