Продовження роману “Пастка для різника” презентують на Поділлі.

Uncategorized

А чи знаєте ви що лондонський Джек Різник  насправді с Поділля ? Якщо ні тоді вам обов’язково варто прочитати трилер нашого подільського письменника Юрія Даценко.

Роман переповнений історичними подробицями життя тогочасного Проскурова. Головний герой роману Яків Ровнєр молодий лікар-хірург розслідує загадкові вбивства повій, і натрапляє на слід лондонського Джека Різника. Куди заведе розслідування молодого хірурга, і чи мають стосунок до вбивств проскурівські масони ?

Вже захопились ? Тоді швидше купуйте першу книгу Юрія Даценко «Пастка для різника» і очікуй на продовження роману.

Наступна частина трилеру очікується вже в березні, так само як і тур в підтримку майбутнього роману.

Наразі автор планує відвідати більше 30 міст та містечок західної України та Поділля. З міста Старокостянтинів почнеться друга частина туру, де саме відбудеться зустріч наразі не відомо, але ми слідкуємо за повідомлення автора у соціальних мережах. Другий роман так як і перший видає видавництво «КСД».

До речі хочеться зауважити   що дане видавництво не одразу взялось за друк другої книги автора. Спочатку Юрій отримав відмову і тільки підтримка шанувальників у соціальних мережах та тривале листування дало життя другому роману.

Тримає кулаки , і очікуємо Юрія та його новий роман в нашому прекрасному місті Старокостянтинів.

Юрій Даценко подільский письменник
Оцініть статтю
Додати коментар