ПриватБанк відкрив рекордну кількість рахунків бізнес-клієнтів

Лайфхаки

Державний банк “ПриватБанк” заявив про рекордну кількість зареєстрованих нових рахунків бізнес-клієнтів у вересні 2023 року. У банку пояснили, з чим пов’язана позитивна динаміка

Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

Про це інформує пресцентр “ПриватБанку”.

Як зазначають у ПриватБанку, йдеться про активізацію з боку клієнтів бізнес-сегменту, що є свідченням поступового відновлення економічних процесів в країні.

Так, у вересні банк відкрив понад 24,5 тисячі рахунків юридичних осіб та підприємців. Такий показник став рекордним з початку повномасштабної війни.

“Це свідчить про активізацію економічного розвитку країни”, — наголосив член правління ПриватБанку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв.

Приватбанк у Telegram

Приватбанк у Telegram

Він зауважив, що фахівці фінустанови постійно удосконалюють та спрощують процеси відкриття рахунків для бізнес-клієнтів, а також працюють над всебічною підтримкою підприємництва.

Читайте також: ПриватБанк запустив для бізнесу безкоштовний TEST DRIVE валютного простору

Зокрема, у жовтні спільно з “Дія.Бізнес” та Mastercard” банк запустив перший національний акселератор для підприємців “Власне”. Там початківці та досвідчені підприємці можуть отримати потужну освітню та матеріальну базу для розвитку власної справи.

Згідно з дослідженням компанії CBR у липні-серпні цього року, деякі українські підприємці віддають перевагу з-поміж фінустанов ПриватБанку. Так, його вважають основним банком для свого бізнесу:

  • 45% — юридичних осіб;
  • 61% — підприємців.

Що відомо про держпрограму “Власне”

Днями ПриватБанк запустив національну акселераційну програму “Власне” для підприємців. В її рамках бізнесу сумарно нададуть 4 млн гривень. Програма пропонує освітню, менторську та фінансову підтримку, орієнтовану на мікро-, малий та середній бізнес.

Наприкінці навчання всі учасники презентують бізнес-концепції, з яких оберуть близько 30 переможців та дадуть по 100 тис. грн кожному. 10 з них змагатимуться за звання суперфіналіста з призом у 800 тис. грн.

Кошти можна спрямувати на розробку продуктів, маркетингові дослідження, нове обладнання, інвестиційні цілі на розвиток бізнесу.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

НБУ анулював ліцензії 5 небанкам, ще 4 – виключив з реєстру

ПриватБанк і Mastercard запустили безконтактну оплату квитків до найбільшого ботанічного саду Львова

НБУ вперше оновив курс долара за час війни

Prompt
#ПриватБанк #відкрив #рекордну #кількість #рахунків #бізнесклієнтів

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар