Рада схвалила використання благодійних коштів НБУ для розвитку та оборони країни

Лайфхаки

Внески служитимуть джерелом фінансування спеціального фонду державного бюджету та використовуватимуться відповідно до встановлених урядом порядків

НБУ

НБУ Фото: bank.gov.ua

За рекомендацією Міжнародного валютного фонду Верховна Рада України ухвалила закон про розпорядження коштами з рахунків у Національному банку для підтримки країни. Перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк повідомив у Telegram, що за ухвалення законопроекту №8433 проголосували 299 нардепів.

“Закон ставить за мету вирішити питання про джерела коштів для спеціального фонду державного бюджету та їх використання. Він стосується коштів, отриманих від фізичних та юридичних осіб для підтримки національної безпеки, оборони та розвитку України”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з новим законом, парламент ухвалив, що в особливих ситуаціях, таких як військовий стан або наступний бюджетний період, уряд може відкривати спеціальні рахунки для прийняття добровільних пожертв з метою здійснення заходів щодо національної безпеки, оборони та розвитку країни.

Дані внески служитимуть джерелом фінансування спеціального фонду державного бюджету та використовуватимуться відповідно до встановлених урядом порядків. Уряд має право на розподіл та перерозподіл цих коштів між основними одержувачами коштів державного бюджету з урахуванням їх цільового використання.

Гроші, що залишаться, зберігатимуться на рахунках спеціального фонду державного бюджету до повного їх використання в наступних бюджетних періодах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Deutsche Bank остаточно розірвав зв’язки з РФ – подробиці

Ми раніше повідомляли, що компанії у Великій Британії беруть участь у черговому експерименті, спрямованому на підвищення якості трудової дисципліни та ефективності роботи при скороченні робочих годин. Це також має на меті підвищити зацікавленість рекрутингу серед молодих фахівців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ставки підвищуються: на яких умовах банки кредитують клієнтів

Mastercard запустив банківський сервіс для транскордонних платежів: у чому переваги для клієнтів?

За матеріалами сайту unian-ua

Prompt
#Рада #схвалила #використання #благодійних #коштів #НБУ #для #розвитку #та #оборони #країни

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар