Ripple готує IPO: основні ознаки

Лайфхаки

Криптоексперт Льюїс Джексон виділив кілька показників того, що Ripple готується до первинного публічного розміщення акцій (IPO). Джексон проаналізував останні тенденції найму співробітників компанії, кроки зі стратегічного зростання і нормативні баталії як підготовчі етапи до виходу на біржу

Ripple готує IPO: основні ознаки

Фото: pixabay.com

Джексон відзначив суттєве зростання кількості злиттів і поглинань (M&A), що проводяться компанією Ripple:

“Перед IPO компанія починає проводити M&A, і ця M&A-активність означає злиття і поглинання. Зараз ми бачимо, як Ripple купує Metaco, як вони контактують з Fortress, як вони купують компанії направо і наліво”.

Він також звернув увагу на стратегічні посади, на які компанія Ripple наразі набирає співробітників. Зокрема, це директор і менеджер з корпоративного розвитку. Ці посади, за його словами, відіграють важливу роль в управлінні злиттями та поглинаннями, а також у створенні нових партнерств.

Крім того, Джексон розповів про те, що компанія наймає на різні інженерні посади для розширення інфраструктури та технічних можливостей. Хоча, за його словами, це не обов’язково відбивається безпосередньо в перспективах IPO, це свідчить про те, що компанія націлена на зростання і розширення.

Що стосується фінансового персоналу, то Джексон зазначив, що Ripple шукає директора з міжнародного оподаткування та директора з фінансових ризиків, які необхідні для забезпечення аудиту фінансів компанії та дотримання міжнародного податкового законодавства.

Найбільш показовою ознакою, на думку Джексона, є призначення на посаду старшого менеджера зі зв’язків з акціонерами. Ця роль є ключовою для роботи з інвесторами й свідчить про готовність до IPO.

Де буде проведено IPO

Джексон також поділився своїми припущеннями щодо місця проведення лістингу фінтех-компанії, зазначивши як основну мету Нью-Йоркську фондову біржу (NYSE), а як можливі альтернативи — Лондон і Дубай.

На закінчення Джексон зробив перспективну заяву, згуртувавши спільноту:

“Якщо ви вже інвестували в Ripple до IPO, то це все одно що стати одним з акціонерів-засновників Facebook у 2005 році […]”.

Поки криптовалютна спільнота гадає про подальші дії Ripple, аналіз Джексона наводить переконливі аргументи на користь можливого IPO в найближчому майбутньому. Однак, як і у випадку з будь-якими іншими ринковими прогнозами, точність цих тверджень покаже тільки час.

Поки що Ripple не зробила жодних офіційних заяв з приводу IPO, тому інвесторам та ентузіастам залишається уважно стежити за стратегічним розвитком компанії.

Раніше ми писали про те, скільки коштуватиме Ripple на початку 2024 року.

Вам може бути це цікаво:

Prompt
#Ripple #готує #IPO #основні #ознаки

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар