SEC посилює юридичний тиск на Ripple: наслідки

Лайфхаки

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) активізувала судову тяганину проти Ripple новим клопотанням про примусове подання фінансових документів і контрактів на продаж XRP після розгляду скарги. У вівторок агентство подало відповідь на заперечення відповідача проти його клопотання

SEC посилює юридичний тиск на Ripple: наслідки

Фото: pixabay.com

У своїй нещодавній заяві Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) закликала суддю Сару Нетберн з Південного округу Нью-Йорка зобов’язати Ripple розкрити перевірені фінансові звіти за 2022 і 2023 роки, а також усі контракти, укладені після подачі скарги на продаж XRP особам, які не є співробітниками.

У клопотанні SEC стверджують, що ці документи мають вирішальне значення для визначення відповідних засобів правового захисту, наголошуючи, що нещодавня фінансова діяльність Ripple і договори купівлі-продажу мають відношення до цієї справи.

Контраргументи та побоювання Ripple

У відповідь Ripple виступила категорично проти пропозиції SEC, оскаржуючи як терміни, так і актуальність запитів. Компанія звинувачує SEC у спробі почати нову фазу судових розглядів, яку вона вважає необґрунтованою і непотрібною.

Ба більше, Ripple стверджує, що інформація, запитана SEC, особливо щодо її нещодавніх продажів і фінансового стану, не впливає безпосередньо на процес ухвалення судом рішень щодо засобів правового захисту. Вони висловлюють стурбованість тим, що підхід SEC може призвести до повторного судового розгляду у справі. Ripple підкреслює, що такий крок може порушити судовий процес і накласти невиправданий тягар на всі сторони, що беруть участь.

SEC представила заяву Керолін Дічаррі

У відповідь SEC представила свідчення Керолін Дічаррі, консультанта Ripple з 2015 по 2019 рік. Вона засвідчила, що Ripple через XRP II LLC уклала контракти на прямі продажі XRP із 23 конкретними контрагентами, згідно з діловими записами Ripple, у період із липня 2017 року по квітень 2020 року.

Дічаррі також стверджує, що більшість продажів XRP у період з травня 2020 року по червень 2023 року були угодами ODL, в яких XRP купували безпосередньо у Ripple.

“Ripple також продала деяку кількість XRP на централізованих біржах цифрових активів через маркет-мейкерів невідомим покупцям”.

Посилена юридична позиція SEC щодо Ripple має серйозні наслідки для компанії та ширшого ринку криптовалют. Захист Ripple і результат цієї справи можуть створити прецедент у тому, як криптовалютні компанії регулюються і контролюються відповідно до законів США про цінні папери.

Раніше ми писали про те, скільки коштуватиме Ripple на початку 2024 року: прогнози провідних експертів.

Ви могли пропустити:

Prompt
#SEC #посилює #юридичний #тиск #на #Ripple #наслідки

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар