Що робити, якщо натрапили на уламки ракети або безпілотника – поради поліції | Новини Хмельницького “Є”

UncategorizedЧасто їх беруть до рук діти, фотографують та граються ними.

Після ворожих обстрілів на Хмельниччині мешканці натрапляють уламки збитих ракет та безпілотників. Місцеві телеграм-канали публікують фото, на яких часто діти збирають уламки збитих «шахідів». Зокрема, їх беруть в руки, фотографують та граються ними.

Що робити, якщо натрапили на подібні об’єкти, пояснила сайту «Є» речниця Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області Інна Глега.

За її словами, у жодному разі не можна торкатися небезпечних знахідок, переміщати їх, розбирати або заносити у приміщення, адже вони все ще можуть нести небезпеку. Про подібні знахідки одразу потрібно повідомити в поліцію та простежити, аби до приїзду правоохоронців ніхто не підходив до уламків.

«Повідомити до поліції про уламки потрібно обов’язково, тому що вони можуть бути все ще вибухонебезпечними. На жаль, в Україні вже є прикрі випадки, коли діти беруть в руки уламки снарядів або приносять додому, а потім вони вибухають – це призводить до серйозних травм», – розповідає Інна Глега.

У поліції наголошують, ці залишки після повітряних атак – небезпечні та можуть призвести до серйозних травм. Тому дуже вважливо наголошувати про цю небезпеку саме дітям, які беруть їх до рук та граються ними. 

Читайте також: Атака ворожих безпілотників: на Хмельниччині працювала ППОSource link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар