Штати Флорида та Аляска забороняють Binance обслуговувати своїх жителів

США

Регулятори штатів Аляска і Флорида заборонили американському підрозділу криптобіржі Binance обслуговувати своїх резидентів

Штати Флорида та Аляска забороняють Binance обслуговувати своїх жителів

Фото: depositphotos.com

Штати Флорида й Аляска ввели обмеження на діяльність Binance.US, дочірньої компанії Binance у США, у зв’язку з тиском регуляторів. Криптовалютна біржа більше не може надавати послуги жителям цих штатів.

Примітно, що фінансовий нагляд Флориди оперативно призупинив дію місцевої ліцензії Binance. Управління з фінансового регулювання вжило заходів після того, як Чанпен Чжао (CZ), колишній генеральний директор Binance, зізнався в порушенні правил боротьби з відмиванням грошей.

Зізнання Чжао було зроблено за тиждень до ухвалення надзвичайної постанови штату. Тепер Флорида забороняє компанії здійснювати діяльність з переказу грошових коштів.

Тим часом банківський підрозділ Аляски відмовив Binance.US у продовженні ліцензії. Відділ банківської справи та цінних паперів Аляски ухвалив це рішення на початку січня 2024 року. Правовий статус Binance.US в інших штатах залишається нестабільним. Щось подібне спостерігається у криптовалютного титана і в інших країнах.

Що ще відомо

У грудні федеральний суд США визнав Чжао винним у порушенні Закону про банківську таємницю. У рамках угоди про врегулювання претензій Чжао пішов з посади голови правління Binance.US, передавши право голосу довіреній особі, що позбавило його впливу на процес управління компанією.

Раніше він також залишив посаду генерального директора глобальної біржі, а сама Binance погодилася виплатити регуляторам штрафи на $4,3 млрд. Новий глава Binance Річард Тен запевнив, що виплата не позначилася на фінансовому стані біржі.

Попри дії уряду США проти материнської компанії, Binance.US продовжила роботу в країні. У листопаді її представники писали, що платформа зберігає працездатність і надає клієнтам звичний набір продуктів і послуг.

Після визнання провини Чжао запропонував свою частку в Binance.US у розмірі $4,5 млрд як заставу для отримання права на виїзд в ОАЕ. Однак суддя Річард Джонс відхилив цю вимогу, залишивши Чжао в США. Тепер CZ очікує винесення вироку, призначеного на кінець лютого 2024 року, з можливим 18-місячним тюремним строком.

Ви могли пропустити:

Prompt
#Штати #Флорида #та #Аляска #забороняють #Binance #обслуговувати #своїх #жителів

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар