Сучасний бізнес – шиномонтаж, або автомайстерня.

Лайфхаки

Один з найпопулярніших бізнесів на сьогодні це нададдя послуг з ремонту автомобіля, а саме з ремонту ходової частини. Кожен досвідчений шиномонтажник скаже що у 20% автомобілів нерівномірно зношені шини. Що може свідчити про те що власник забував робити розвал сходження, так як сучасна ходова автомобіля може витримувати великі навантаження. В таких випадках розвал сходження просто необхідний, тому що фактично за одно поїздку на кілька сот кілометрів може жерти нову резину.

Саме тому рекомендуємо звернути увагу на таку послугу як “розвал-сходження” вона є досить популярною її часто рекомендують після ремонту ходової частини , та заміни колісної резини. 

Якщо ти власник шиномонтажу –   розвивай власний бізнес, додай до свого наявного обладнання стенд 3d развал схождения. Або якщо плануєш почати власну справу то варто розпочинати саме з цього діагностичного обладнання.

Розвал-сходження одна з найпопулярніших та найзатребуваніших послуг після шиномонтажних.  

Чому так важливий розвал сходження ? 

Розвал

Розвал колеса – це кут між центральною площиною колеса і перпендикуляром до поверхні дороги. Правильний розвал забезпечує хороше зчеплення з дорогою та стабілізує рух автомобіля на трасі. Якщо зробити неправильно розвал це може призвести до нерівномірного зносу резини та  проблеми з керування. Розвал вимірюється в градусах, при цьому колеса повинні знаходитися в положенні прямолінійного руху. 

Сходження

Це критичний кут встановлення коліс. Надмірно позитивне або негативне сходження викликає підвищений знос покришок. Сходження – це різниця відстаней, виміряних по переднім і заднім точкам дисків коліс, в горизонтальній площині. Сходження вимірюється в міліметрах, але також може мати вираження в градусах. 

Також слід зазначити перед цією послугою варто перевірити стан ходової автомобіля, не варто проводити розвал сходження якщо є недоліки або ходова, несправна. 

Якщо ви надаєте послуги пов’язані з ремонтом автомобілів  дане обладнання допоможе знайти нових клієнтів, і значно збільшити чек з своїх постійних клієнтів. 

Оцініть статтю
Додати коментар