Суд відправив на чотири роки у в’язницю чоловіка, який не втримав на руках дівчину | Новини Хмельницького “Є”

UncategorizedОбвинувачений не встиг відбути умовний термін за крадіжку. І отримав реальне покарання.

Суд виніс вирок чоловіку, після необережної поведінки якого дівчина у селі Ставище, що на Дунаєвеччині, отримала перелом щелепи. Про це йдеться у вироку Дунаєвецького районного суду.

За даними слідства, чоловік, будучи у стані алкогольного сп’яніння, проти волі дівчини, взяв її за ноги та підняв вгору. Але втратив рівновагу, впав разом із нею на землю. В результаті падіння дівчина вдарилась обличчям об бетонний стовп лінії електропередач, що знаходився перед входом до сільського будинку культури. Тож потерпіла отримала перелом нижньої щелепи, крім того в неї постраждали зуби.

За словами потерпілої, обвинувачений їй допомоги не пропонував. При цьому їй робили тимчасове протезування зубів, яке коштує 2500 гривень, крім того вона платила лікарю за прийом. В дівчини залишився шрам на губі і було розбито підборіддя, нормально не могла харчуватись, вживала тільки рідку їжу.

Що стосується обвинуваченого, то він свою провину заперечив. Він пояснив суду, що того вечора був на дискотеці, яка відбувалась на вулиці, поруч із клубом. Перед цим вживав алкоголь. На дискотеці до нього підійшла знайома та застрибнула йому на шию, він обняв її в районі сідниць та підняв. Після чого, не втримав рівновагу і впав разом з нею назад.

За словами обвинуваченого, дівчина впала на нього, нікуди не вдарялась, стовпа поряд не було, потім вони разом встали посміялись і розійшлись, ніякої крові у потерпілої не було. А через три дні він дізнався про звинувачення.

Але суд повірив показанням дівчини та свідків.

В результаті за нанесення тілесних ушкоджень дівчині хлопець отримав вирок у вигляді одного року позбавлення волі. Також він має сплатити шкоду у сумі 17 тисяч гривень. Однак, через те, що в нього був умовний термін за крадіжку, то суд виніс йому загальне покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

Нагадаємо, що нещодавно озброєнний чоловік намагався пограбувати банк у ДунаївцяхSource link

Оцініть статтю
Додати коментар