Telegram-канали не зможуть публікувати сторіз без Premium-підписників

Лайфхаки

Історії в Telegram помітніші, ніж у більшості застосунків, оскільки відображаються прямо на головному екрані. Вочевидь, що розробники не могли дозволити каналам закидувати користувачів історіями без розумних обмежень

Telegram-канали не зможуть публікувати сторіз без Premium-підписників

Фото: freepik.com

Telegram випустив оновлення, дозволивши каналам публікувати сторіз. Однак для цього їм потрібно отримати певну кількість голосів від Premium-підписників.

Підписка Telegram Premium надає один голос, який користувач можете віддати будь-якому каналу. Система покаже йому, скільки ще голосів потрібно спільноті, і підкаже, через скільки годин можна буде знову проголосувати. Що більше в каналу голосів, то вищий його рівень, а кожен новий рівень дає змогу щодня публікувати для всіх підписників 1 додаткову історію.

Канали можуть збирати голоси за допомогою спеціальних посилань виду t.me/payspacemagazine?boost Знайти посилання на голосування за свій канал і подивитися, скільки голосів залишилося до наступного рівня, можна на сторінці каналу > Ще > Статистика > Голоси. Для публікації сторіз адміністратору також знадобиться підписка Premium.

Якщо в каналу достатньо голосів, адміністратори з відповідними правами та активною підпискою Telegram Premium можуть опублікувати історію від його імені, натиснувши на значок створення історії в профілі каналу. Адміністратори також можуть вибрати свій канал у меню “Опублікувати від імені”, якщо вони перейшли до створення історії зі списку чатів.

Серед інших оновлень — можливість додавати в сторіз стікери-реакції (від однієї до п’яти для Premium), на які зможуть натиснути користувачі. Також у сторіз дозволили завантажувати аудіофайли зі смартфона.

Сторіз з’явилися в Telegram 21 липня. Підписники з Premium можуть додавати в неї стікери та емодзі, малювати, додавати на зображення текст і посилання, відзначати інших людей. Під ними також можна розмістити довгий текст з абзацами.

Інші новини про Telegram:

Prompt
#Telegramканали #не #зможуть #публікувати #сторіз #без #Premiumпідписників

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар