ТОП 5 найнадійніших гаманців для крипти та NFT

Лайфхаки

Криптогаманець — це цифровий пристрій, який гарантує безпечне зберігання активів та блокує доступ до них для сторонніх осіб

ТОП 5 найнадійніших гаманців для крипти та NFT

Фото: https://pixabay.com/

Криптогаманці можуть бути холодними та гарячими. Перший різновид є окремим інструментом для заощадження активів, а другий — спеціальною програмою з регулярним підключенням до мережі.

Рекомендуємо звернути увагу на п’ятірку найефективніших і найбезпечніших варіантів, які мають усі можливості для успішного старту у сфері цифрових валют.

Trust Wallet

Криптогаманець Trust Wallet є офіційною розробкою блокчейн-системи Binance. Він сумісний з десятками тисяч токенів і має відкритий системний код. Інфраструктура підходить для одночасної роботи з великою кількістю криптовалют, тому можна займатися стейкінгом без використання сторонніх платформ.

Криптовалютний гаманець Trust Wallet функціонує на базі децентралізованої системи Web3, що дає змогу купувати цифрові активи через екосистему Kyber Network. Зручність використання гаманця на мобільних пристроях забезпечує безкоштовне програмне забезпечення для ОС Android та iOS.

Програма має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому навіть криптоінвестор без значного досвіду зможе швидко розібратися у деталях поповнення рахунку та виведення цифрових активів. Розробники обрали пріоритетним напрямом безпеку вкладів, що обумовлено випадками частих хакерських атак. Тому користувачі можуть встановити ПІН-код або налаштувати доступ до гаманця після сканування відбитка пальця.

MetaMask

Криптогаманець MetaMask — це офіційне розширення до інтернет-браузеру, яке поєднує його з блокчейном Ethereum. Цифрова система відкриває можливості для зберігання, передачі та отримання токенів стандарту ERC-20. Зручність використання забезпечується відсутністю необхідності розміщувати повний вузол Ethereum для управління децентралізованою системою.

Гаманець для зберігання цифрової валюти MetaMask був розроблений ще у 2016 році і став одним з перших інструментів криптовалютного ринку, що наразі активно розвивається. Творці не стоять на місці, невпинно вдосконалюючи програмне забезпечення з урахуванням вимог криптоіндустрії, що швидко змінюється.

Тому у 2020 році було розроблено мобільний додаток MetaMask Mobile для ОС Android та iOS. Після завантаження користувачі можуть входити до своїх облікових записів MetaMask зі смартфона та користуватися широким функціоналом, який не відрізняється від браузерної версії для ПК та ноутбуків.

Інтерфейс простий і складається лише з двох вкладок, що зручно для входження в індустрію для криптоінвесторів-початківців. Такі можливості посприяли тому, що кількість активних користувачів цього розширення вже перевищила мільйон, і ця цифра продовжує зростати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Криптострахування як інструмент захисту: Від чого, як і навіщо треба страхувати криптовалюту

Coinbase Wallet

Криптовалютний гаманець Coinbase Wallet — це спеціалізоване програмне забезпечення для роботи у децентралізованій системі Bitcoin. Програма створена для доступу зі смартфонів, при цьому для запуску не потрібно реєструватися на криптобіржі Coinbase.

Криптогаманець Coinbase Wallet підтримує високі стандарти безпеки при зберіганні токенів стандарту ERC-20. Кількість монет, що підтримуються, постійно зростає, а механізм передачі та управління цифровими активами спрощено, щоб новачки змогли швидко освоїтися.

У криптогаманці Coinbase Wallet можна не тільки зберігати активи та поповнювати їх, але й витрачати їх на онлайн-платформах та децентралізованих додатках, у тому числі купувати цифрове мистецтво NFT, яке популяризується у криптоіндустрії.

Отримання та внесення коштів на криптовалютний гаманець Coinbase Wallet не обкладається комісією, але за криптоперекази на інші гаманці та конвертацію валют доведеться заплатити від 1,5 до 4% від суми. Мобільний гаманець Coinbase Wallet, що відноситься до категорії гарячих гаманців, сумісний з більшістю популярних токенів на сучасному ринку.

Exodus

Програмне забезпечення Exodus є зручним мобільним і настільним гаманцем для зберігання та управління різними цифровими активами та токенами стандарту ERC-20. Відноситься до гарячого типу, але також сумісний з апаратними холодними гаманцями, наприклад, Trezor One і Trezor Model T.

Дизайн та інтерфейс криптогаманця Exodus розроблені таким чином, щоб навіть новачки швидко увійшли до курсу справи та почали ефективно користуватися ним. Всі криптоактиви користувача в різних системах знаходяться в одному місці для зручності управління та здійснення торгових операцій.

З криптовалютного гаманця Exodus одним кліком можна зробити переказ необхідної кількості коштів на будь-який інший цифровий гаманець. Програмне забезпечення також дозволяє зчитувати QR-коди за допомогою камери і миттєво переводити криптовалюту за потрібною адресою.

Недоліком цього гаманця може стати неможливість здійснення першої покупки Bitcoin безпосередньо з гаманця. Він вимагає конвертації звичайних валют у цифрові на окремих майданчиках. Але це є не суттєвим недоліком гаманця Exodus, що дозволяє зберегти передові позиції серед інструментів зберігання і передачі криптовалют.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про AI-токени та чи варто в них інвестувати: аналітика хайпового треду

Robinhood

Платформа Robinhood є сайтом для торгівлі акціями та криптовалютними активами з безкоштовним доступом. Її функціональні можливості включають послугу криптогаманця для зберігання, купівлі, продажу популярних криптовалют. Особливістю цього інструменту є можливість здійснювати транзакції лише між гаманцями Robinhood, з інших гаманців виконати переклади не вдасться.

Однак Robinhood стає зручним інструментом для зберігання кількох видів цифрових активів в одному місці. Він приваблює простотою інтерфейсу, зрозумілою криптоінвесторам-початківцям, які тільки «занурюються» у світ криптоіндустрії.

Також Robinhood забезпечує високий рівень безпеки цифрових активів, навіть з урахуванням того, що він відноситься до категорії гарячих гаманців. Користувачі можуть підключити надійну систему двофакторної аутентифікації, за якою доступ до облікового запису здійснюється через унікальний код та біометричні параметри (сканування відбитків пальців).

Далеко не всі криптогаманці використовують двофакторну ідентифікацію для підвищення безпеки, так що для платформи Robinhood це стає вагомим плюсом. Це дозволяє їй сміливо увійти до п’ятірки найкращих криптовалютних гаманців станом на початок 2023 року. Також криптоінвестори можуть отримувати податкові документи, щоб розібратися з механізмом виплати податків за наявні у них цифрові активи в різних токенах.

ТОП 5 найнадійніших гаманців для крипти та NFT

Фото: https://pixabay.com/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий троян в Telegram і WhatsApp викрадає криптовалюту — дані ESET

Що поєднує топові криптогаманці

Говорячи про п’ятірку кращих гаманців для зберігання та розпорядження цифровими активами, можна виділити такі їхні переваги:

  • сумісність із більшістю популярних на ринку токенів;
  • забезпечення високого рівня безпеки за рахунок кількох рівнів ідентифікації;
  • простий та зрозумілий для новачків та досвідчених користувачів інтерфейс;
  • можливість передачі активів між різними видами гаманців;
  • можливість користуватись усім функціоналом з мобільного телефону чи планшета;
  • мінімальні комісії за транзакції або їхня повна відсутність;
  • безкоштовний доступ до всіх основних можливостей;
  • постійне покращення інтерфейсу та додавання нових доступних активів.

************* 

Криптовалютні гаманці — це свого роду сховище, до якого користувач може отримати доступ із будь-якої точки земної кулі. Він може не перейматися збереженням своїх активів і бути впевненим у тому, що вони знаходяться під надійним захистом від сторонніх посягань. Можливості гаманців для зберігання криптовалюти зростають разом із загальним розвитком криптовалютного ринку. Це, зокрема, пов’язано з активізацією особливого різновиду цифрових токенів — NFT. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

У криптогаманець Telegram додали USDT: які переваги отримають користувачі  

Як розвиватиметься крипторинок: експерти BitMEX оприлюднили три сценарії

ChatGPT-4 інвестував $100 у криптовалюти: Які монети вибрав бот і скільки заробив

Prompt
#ТОП #найнадійніших #гаманців #для #крипти #та #NFT

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар