Twitter запускає зашифровані повідомлення: подробиці

Лайфхаки

Twitter запускає зашифровані особисті повідомлення, дзвінки та відеочат, з’являться пізніше

Twitter

Twitter. Фото: motionarray.com

Ілон Маск оголосив, що Twitter додає на платформу зашифрований обмін повідомленнями, а незабаром будуть дзвінки та відеочат.

Він запевнив, що зашифровані особисті повідомлення не зможе перехопити ніхто, ані співробітники соцмережі, ані сам Маск.

“В останній версії програми ви можете відповідати в особисті повідомлення на будь-яке повідомлення в ланцюжку (не тільки на останнє) і використовувати будь-яку реакцію (смайлики).

Випуск зашифрованих DM V1.0 має відбутися завтра. В результаті я не зможу бачити ваші особисті повідомлення, навіть якщо мені приставили пістолет до голови.

Незабаром будуть голосові й відеочат, тому ви зможете спілкуватися з людьми в будь-якій точці світу, не повідомляючи їм свій номер телефону”, написав Ілон Маск у Twitter

Зазначимо, що в аудіокомнатах Twitter Spaces вже можна надсилати голосові повідомлення, але вони публічні та доступні для групових чатів. Нові можливості призначені для приватних розмов між користувачами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конфлікт Маска та WhatsApp через шпигунство за користувачами: деталі

Зазначається, що функція дзвінків у Twitter поставить його в один ряд з соціальними мережами Meta: Facebook та Instagram, які вже мають подібні функції.

Чого очікувати від зашифрованих повідомлень Twitter

Очікується, що функція зашифрованого обміну повідомленнями в Twitter впроваджуватиметься поетапно, і незабаром буде випущено першу версію. Поки неясно, як буде реалізована ця функція, але цілком імовірно, що користувачі зможуть увімкнути шифрування своїх особистих повідомлень.

Дзвінки та відеочат

Крім зашифрованого обміну повідомленнями Twitter також оголосив, що незабаром на платформу будуть додані дзвінки й відеочат. Це зробить Twitter більш надійною комунікаційною платформою, пропонуючи користувачам можливість вести голосові та відео розмови безпосередньо на платформі.

Переваги зашифрованих особистих повідомлень

Зашифровані особисті повідомлення пропонують безпечніший спосіб спілкування в Інтернеті, захищаючи повідомлення від перехоплення та читання неуповноваженими третіми особами. Це особливо важливо для конфіденційних розмов, наприклад, пов’язаних із фінансами, діловими угодами чи особистою інформацією.

Як працюють зашифровані особисті повідомлення

Зашифровані особисті повідомлення використовують наскрізне шифрування, що означає, що лише відправник та одержувач повідомлення можуть прочитати його вміст. Це досягається шляхом використання унікального ключа шифрування, який відомий лише відправнику та одержувачу повідомлення. Потім повідомлення передається по зашифрованому з’єднанню, що ускладнює перехоплення або читання повідомлення будь-ким.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Продажі Apple і Microsoft впали на третину: причини та наслідки

У травні Twitter запровадить плату за доступ до постів блогерів, — Ілон Маск

Twitter повертає після скандалу “синю галочку” блогерам-мільйонникам – ЗМІ

За матеріалами Twitter 


Prompt
#Twitter #запускає #зашифровані #повідомлення #подробиці

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар