У Хмельницькому попрощалися з Олександром Левчуном і Олегом Табунщиком | Новини Хмельницького “Є”

Обласні новини


Обоє пішли добровольцями захищати Україну від російських окупантів.

Вчора, 13 березня, хмельничани провели в останній шлях двох полеглих захисників: 26-річного Олександра Левчуна та 43-річного Олега Табунщика.

За інформацією телеканалу «Місто», Олександр Левчун народився 4 серпня 1996 року. У квітні 2022-го пішов на фронт добровольцем. Захищав Україну в лавах полку «Азов». Був снайпером.

На жаль, 7 березня Герой загинув. Його життя забрав артилерійський обстріл на Бахмутському напрямку. Олександру Яковичу назавжди залишиться 26 років.

Олександру Левчуну назавжди залишиться 26 років. Фото: знімок зі сюжету МТРК «Місто»Олександру Левчуну назавжди залишиться 26 років. Фото: знімок зі сюжету МТРК «Місто»

Олександру Левчуну назавжди залишиться 26 років. Фото: знімок зі сюжету МТРК «Місто»

«Саша ще зі школи був доброю людиною. Завжди захищав дівчат, особливо мене. Боровся за справедливість, — пригадує Ганна, однокласниця полеглого Героя. — Він опублікував сторіс в інстаграмі. А через день я дізналася, що його вже немає».

Також хмельничани попрощалися з Олегом Табунщиком. Як зазначає телеканал «Місто», Герой був родом з Маруполя. Там він народився 4 червня 1979 року. Олег Вікторович захищав Україну від російських окупантів з 2014 року.

Герой отримав важкі поранення під час артилерійського обстрілу під Лиманом, що на Донеччині. Його госпіталізували у шпиталь в Дніпро. Однак медикам не вдалося врятувати його життя й 9 березня серце воїна не витримало. Олегу Табунщику навіки залишиться 43 роки.

Олегу Табунщику назавжди залишиться 43 роки. Фото: знімок зі сюжету МТРК «Місто»Олегу Табунщику назавжди залишиться 43 роки. Фото: знімок зі сюжету МТРК «Місто»

Олегу Табунщику назавжди залишиться 43 роки. Фото: знімок зі сюжету МТРК «Місто»

«Він весь час воював на Донецькому напрямку. Ми рік його не бачили, — розповідає мати полеглого Героя Ємілія Табунщик. — Я говорю йому: синку, де ми зустрінемося? А він каже: приїдемо у Маріуполь, підемо на дачу на шашлики».

Обох полеглих Героїв, Олександра Левчуна та Олега Табунщика, поховали на Алеї Слави кладовища у мікрорайоні Ракове.

Читайте також: Втрати ворога на ранок 14 березняSource link

Оцініть статтю
Додати коментар