У Хмельницькому презентували тролейбус, перетворений з брухту на сучасний транспорт | Новини Хмельницького “Є”

Uncategorized


Його відремонтували працівники Електротрансу й учні професійного училища.

Сьогодні, 21 лютого, у комунальному підприємстві «Електротранс» презентували сьомий капітально відремонтований тролейбус. Як і решта, він був оновлений на 90 відсотків. Втім, у нього є одна особливість. З брухту в сучасний транспорт цей тролейбус спільними силами перетворювали працівники підприємства та вищого професійного училища №11.

Цей тролейбус був випущений у 1990 році. До капітального ремонту він проїхав півтора мільйона кілометрів. Оскільки він вже вичерпав свій технічний ресурс, у липні минулого року його вирішили оновити. Капітальний ремонт тривав шість з половиною місяців і коштував майже 900 тисяч гривень. Зокрема, замінили компресорний агрегат, головну передачу, тяговий двигун… Осучаснили салон тролейбуса: підлогу, крісла, поручні, встановили інформаційне табло.

Міський голова Олександр Симчишин розповів, що у 2016 році була поставлена ціль повністю оновити тролейбусний парк. Найперше почали купувати нові тролейбуси. За цей час придбали 32 одиниці, що в рази більше ніж за 20 років до того.

Тролейбус 1990 року випуску вдалося оновити на 90 відсотківТролейбус 1990 року випуску вдалося оновити на 90 відсотків

Тролейбус 1990 року випуску вдалося оновити на 90 відсотків

Також почали проводити капітальні ремонти старих тролейбусів, перетворюючи їх з брухту на сучасний електротранспорт. Фактично їх оновлюють на 90 відсотків. Нарізі це вже сьомий капітальна відремонтований тролейбус. Але осучаснили його на торік відкритій навчально-виробничій дільниці.

«Попередні тролейбуси переважно оновлювали приватні підрядники. Це коштувало міському бюджету орієнтовно по півтора мільйона гривень. Тому з 2021 року вирішили оновлювати електротранспорт власними силами. Таким чином працівники Електротрансу відремонтував два тролейбуси. А торік на базі підприємства відкрили окрему навчально-виробничу дільницю», — зазначив Олександр Симчишин.

Зокрема, осучаснили салон тролейбуса: підлогу, крісла, поручні, встановили інформаційне таблоЗокрема, осучаснили салон тролейбуса: підлогу, крісла, поручні, встановили інформаційне табло

Зокрема, осучаснили салон тролейбуса: підлогу, крісла, поручні, встановили інформаційне табло

За його словами, на цій дільниці водночас працюють співробітники Електротрансу й проходять виробничу практику учні вищого професійного училища №11. Серед них також є внутрішньо переміщенні особи.

«Навчально-виробнича дільниця отримала завдання протягом 2023 року оновити три тролейбуси. Ремонт двох вже стартував. Паралельно продовжимо купувати нові тролейбуси, адже наше завдання — це повністю оновлений тролейбусний парк. Також ми плануємо збільшити кількість тролейбусів на маршрутах до 104 одиниць», — заявив міський голова.

Читайте також: Чи переведуть у Хмельницькому школи на дистанційне навчання 23 і 24 лютогоSource link

Оцініть статтю
Додати коментар