У Хмельницькому провели в останню путь двох 45-річних воїнів | Новини Хмельницького “Є”

UncategorizedХмельничани попрощалися з Григорієм Кучером і Юрієм Леськовим.

Вчора, 17 березня, у Хмельницькому відбулося два прощання з захисниками України – Григорієм Кучером і Юрієм Леськовим. Про прощання з Героями розповідає ТРК «Місто».

Григорій Кучер Військовий народився в селі Грим’ячка Хмельницького району. До повномасштабної війни працював у будівельній фірмі. Влітку минулого року був мобілізований до лав Збройних сил. Десятого березня він загинув у Бахмуті Донецької області від осколкового поранення. Герою назавжди залишиться 45 років.

Племінник загиблого Олексій згадує про дядька: «Я його дуже любив. Він допоміг мені стати чоловіком. Це дуже гарна людина. Він завжди міг підтримати і вмів справді любити».

Про Героя розповідають, як про позитивного, чуйного та доброго чоловіка. Колеги ж називають Григорія кваліфікованим майстром.

«В мене він пропрацював, мабуть, три-чотири роки. Крім мене, ще в інших працював. Був один з кращих кваліфікованих працівників. Був чудовим облицювальником-штукатуром. Пішов воювати, але так сталося, що загинув. Загинув за всіх нас», – говорить колега загиблого Володимир Гнаповський.

Хмельничанин Юрій Леськов помер 13 березня. На фронт він пішов ще у 2014 році. Під час повномасштабної війни захищав Україну в складі Кам’янець-Подільської інженерної бригади. Займався ремонтом техніки. Герою Юрію Леськову теж було 45 років.

«Був дуже добрий і хороший хлопець. Він дуже розумний. Не мав вищої освіти, але самотужки навчився робити радіоапаратуру. Робив усе», – зізнається дядько Героя Анатолій Величко.

Ірина, двоюрідна сестра захисника, додає: «Він завжди веселив. Я ніколи не бачила, щоб він плакав, щоб він сумував. Любив дуже дітей. Мої діти завжди бігли і казали: «Ми йдемо до дяді Юри». Планів у нього дуже багато було. Казав, прийде і що все зробить. У нього руки були від бога».

Співчуваємо рідним і близьким захисників…Source link

Оцініть статтю
Додати коментар