У Хмельницькому велозаїдом вшанують пам’ять загиблого Героя Віталія Поліщука | Новини Хмельницького “Є”

UncategorizedВін загинув на Донеччині 9 травня 2022 року.

 У річницю загибелі Віталія Поліщука, якому навіки 32 роки, проведуть велозаїзд. Його анонсував велоклуб «Поділля».

Віталій Поліщук разом зі своєю дружиною Анастасією Яровою в перший день повномасштабного вторгнення записалися до складу територіальної оборони. Пройшовши вишкіл Віталій пішов захищати країну. 9 травня на Донеччині він потрапив під мінометний обстріл… 13 травня 2022 року в Хмельницькому відбулося прощання з Віталієм Поліщуком, який до вторгення 24 лютого 2022 року був радником міського голови з питань розвитку велоінфраструктури у Хмельницькому, очолював громадську організацію «Критична Маса Хмельницький».

«9 травня виповниться рік, як на цій клятій війні загинув наш друг Віталій Поліщук. Прошу всіх взяти участь у велозаїзді Пам’яті Героя», – йдеться в дописі велоклубу «поділля». Заїзд відбудеться 9 травня. Старт о 18:30 на Проскурівській біля куба з портретом Віталія Поліщука, що на Алеї Героїв. Учасники велозаїзду проїйдуть вулицями міста до кладовище в Раковому, де на Алеї Слави спочив Віталій Поліщук.

Нагадаємо, у вересні минулого року хмельницькі велосипедисти влаштували перегони в пам’ять про загиблого Віталія Поліщука.

Читайте також – Як зробити Хмельницький «Зеленим містом»: визначилися з планом дій на 10 роківSource link

Оцініть статтю
Додати коментар