У Кам’янці-Подільському для перинатального центру закуплять апарати штучної вентиляції легень | Новини Хмельницького “Є”

UncategorizedОбладнання вартуватиме понад 3 мільйони гривень.

У Кам’янці-Подільському для перинатального центру закуплять апарати штучної вентиляції легень. Таке рішення підтримали депутати на сесії міської ради, повідомляє міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

Ще пів мільйона виділять на встановлення кисневої станції.

«На сесії прийняли важливі рішення для здоров’я малюків і покращення роботи нашого медичного закладу: виділили 3,1 мільйона гривень на закупівлю двох апаратів штучної вентиляції легень для неонатальної реанімації центру та ще пів мільйона – на встановлення кисневої станції, яку центр отримує в подарунок від благодійної організації», – зазначив міський голова.

Нагадаємо, на Кам’янеччині планують створити хоспіс – медичний заклад, в якому перебуватимуть тяжкохворі з прогнозованим летальним наслідком. Таке рішення також підтримали на сесії Кам’янець-Подільської міської ради.
Для відкриття такого медико-соціального центру обрали будівлю колишнього панського маєтку в селі Рихта, де раніше була медична амбулаторія.

Читайте також: Електронний рецепт: як купити рецептурні ліки з квітняSource link

Оцініть статтю
Додати коментар