У мобільному додатку Нової пошти став доступним оновлений «Сейф-сервіс»

Лайфхаки

Послуга гарантує, що покупець отримає товар, який дійсно відповідає опису в оголошенні

Тепер клієнту більше немає необхідності робити передоплату при замовленні товару, а продавець безкоштовно отримає свій товар у разі відмови в отриманні з боку покупця. Онлайн-придбання через новий «Сейф-сервіс» тепер можливе в мобільному додатку поштового оператора. При здійсненні покупки на смартфон надходить повідомлення з номером накладної та можливістю оплатити замовлення.

Гроші, перелічені в рамках угоди, резервуються на проміжному сервісі та не відправляються відразу продавцю. Це дає клієнту можливість убезпечити себе при контактах із онлайн-магазинами. Непотрібно робити передоплату, немає ризику отримати невідповідний товар, коли гроші вже надійшли недобросовісному продавцю.

Лише за підтвердження того, що товар відповідає опису, вся сума угоди надійде на рахунок продавця. При цьому дані платіжних карток для обох сторін залишаються конфіденційними. Пакет, надісланий через Сейф-сервіс, безкоштовно зберігається у відділенні пошти до п’яти днів.

Після закінчення цього терміну його можуть повернути відправнику, а транзакцію буде скасовано. Новий сервіс надається платіжним оператором НоваПей, який входить до групи компаній Нової пошти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як клієнтам ПриватБанку отримати додаткову допомогу: деталі акції

Нещодавно в компанії АТБ, широко представленій на ринку рітейлу, прозвітували про успішне підключення сервісу кобрендових платіжних карток Visa, які тепер можна оформити в одному з чотирьох банків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рада схвалила обмін податковою інформацією із закордонними контрагентами: що це означає для українців

Глобальна банківська криза не несе для України жодних ризиків, – голова НБУ

Prompt
#мобільному #додатку #Нової #пошти #став #доступним #оновлений #Сейфсервіс

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар