У США представили законопроєкт, що забороняє розгортання CBDC

Лайфхаки

Конгресмен Том Еммер представив законопроєкт, який забороняє ФРС пропонувати цифрову валюту центрального банку (CBDC) безпосередньо фізичним особам

Законопроєкт, який отримав назву «Закон штату про боротьбу зі стеженням CBDC», спрямований на захист фінансової конфіденційності громадян США», — написав Еммер у своєму твіті від 22 лютого.

«Будь-яка CBDC, що впроваджується ФРС, має бути відкритою, конфіденційною та загальнодоступною. Це означає, що транзакції з цифровим доларом мають відбуватися на прозорому блокчейні, зберігати елементи конфіденційності готівки та бути доступними всім», — наголосив Еммер.

Законопроєкт спрямований на те, щоб заборонити ФРС пропонувати цифровий долар безпосередньо фізичним особам, а також використовувати CBDC для реалізації грошово-кредитної політики та контролю за економікою.

Збереження позицій США у світі технологій

Конгресмен зазначив, що законопроєкт є частиною збереження позиції Штатів як лідера у технологічному просторі.

«Зрештою, США залишаються технологічним лідером не тому, що ми змушуємо інновації приймати наші цінності під тиском регулюючих органів, а тому, що дозволяємо процвітати технологіям, в основі яких лежать ці цінності», — додав він.

Якщо законопроєкт буде ухвалено, це підірве надії Сполучених Штатів на розгортання CBDC, яка домінувала у дебатах щодо правил регулювання криптовалют. Примітно, що ФРС не дала ясності щодо цифрового долара, але гравці в секторі розглядають його як ідеальний крок для протидії зростанню криптовалют.

Водночас голова ФРС Джером Пауелл заявив, що CBDC, прив’язана до долара США, значно підтримає глобальне панування долара. Загалом усі великі світові юрисдикції вже досліджують CBDC.

Раніше ми писали, що Японія запланувала запуск пілотної CBDC на квітень 2023 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Prompt
#США #представили #законопроєкт #що #забороняє #розгортання #CBDC

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар