Вчені поселять людей на дні океану: фото житла

Лайфхаки

Британська інжинірингова компанія DEEP заявила, що робить перші кроки до постійної присутності людини під океаном з 2027 року. Як показано на їхніх макетах, компанія сподівається створити футуристичні модульні житла, які дозволять людям жити під водою на глибині до 200 метрів до 28 днів поспіль

3D-візуалізація конструкцій підводного модуля Sentinel

3D-візуалізація конструкцій підводного модуля Sentinel Фото: DEEP

Середовище Sentinel — це станція для проживання під водою. Вона передбачає серію взаємопов’язаних житлових приміщень, де є зони загального користування та дослідницькі лабораторії для науковців, які вивчають підводне середовище.

«Ми повинні зберегти океани. Для цього нам потрібно їх зрозуміти. Океани знаходяться в центрі багатьох викликів, з якими стикається світ, і вони також пропонують можливості, які ми ще навіть не почали усвідомлювати. Вони є джерелом щонайменше кожного другого нашого вдиху. Вони впливають на погоду. Вони впливають на клімат. Вони впливають на нас», — сказав Стів Етертон, президент підрозділу DEEP в Європі, на Близькому Сході та в Африці.

3D-візуалізація конструкцій підводного модуля Sentinel

3D-візуалізація конструкцій підводного модуля Sentinel Фото: DEEP

«Проте ця життєзабезпечуюча екосистема залишається напрочуд невідомою. Завдяки нашій інноваційній технології DEEP дозволить вченим працювати на глибині протягом тривалих періодів часу, і ми сподіваємося, що це хоч трохи допоможе нам зрозуміти це життєдайне середовище», — продовжив він.

Цікаве по темі: NASA знайшла придатну для життя планету, більшу за Землю

DEEP заявляє, що теоретично модулі будуть працювати на відновлюваній енергії і будуть з’єднані з буєм супутникового зв’язку. Вони також стверджують, що розробляють великомасштабний біореактор, який зможе переробляти всі відходи без необхідності регулярно спорожняти резервуари.

Вони планують, що термін служби установок Sentinel становитиме 20 років, і їх можна буде передислокувати в різні місця у всьому світі.

3D-візуалізація конструкцій підводного модуля Sentinel

3D-візуалізація конструкцій підводного модуля Sentinel Фото: DEEP

Коли справа доходить до футуристичних концептуальних проєктів з блискучим піаром, часто важко провести чітку межу між життєздатними планами і дещо зацикленими мріями. Багато з них, як ми можемо спостерігати, так і не зрушили з місця. Тим не менш, здається, що DEEP серйозно ставиться до своїх планів і вже робить певні кроки в реальному світі.

DEEP має намір перетворити затоплений кар’єр у Великій Британії, раніше відомий як Національний центр дайвінгу та активного відпочинку, на 600-метровий завдовжки і 80-метровий завглибшки водний об’єкт для тренувань, випробувань і досліджень.

3D-візуалізація конструкцій підводного модуля Sentinel

3D-візуалізація конструкцій підводного модуля Sentinel Фото: DEEP

«Зараз DEEP виходить з режиму секретності, оскільки нам потрібно залучити інших до цієї подорожі. Ми вже ведемо переговори з потенційними міжнародними партнерами та іншими особами, які мають довгостроковий погляд на потреби планети і визнають, що переваги для людства у збереженні та управлінні океанами зараз занадто великі, щоб їх ігнорувати», — додав Шон Волперт, президент DEEP в Америці.

Читайте популярне: На Сонці зафіксували масивне виверження: до чого готуватися

«Розглядаючи теми, пов’язані з новою океанічною/блакитною економікою, ми чуємо про можливості та рішення у фармацевтичних дослідженнях, уловлюванні вуглецю, інноваційних лікарських засобах. Йдеться про те, як ми можемо працювати з океанами на благо майбутніх поколінь», — продовжив Волперт.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Атакований NASA астероїд Dimorphos поводиться дивно — спостереження

У NASA назвали найспекотніше літо за всю історію спостережень: Яким воно було

Київстар запускає сервіс високоточного GPS

За матеріалами iflscience.com.

Prompt
#Вчені #поселять #людей #на #дні #океану #фото #житла

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар