Віртуальний клон заробив для власниці $70 тис

Лайфхаки

Snapchat блогерша заробляє понад 70 тисяч доларів за тиждень на своєму віртуальному клоні

Робот

Фото: motionarray.com

У Керін Марджорі в Snapchat 1,8 мільйона підписників. Вона знайшла новий спосіб монетизувати свою популярність. Створивши віртуальний клон себе за допомогою новітніх технологій штучного інтелекту, Марджорі “здає” свій цифровий романтичний аватар чоловікам за певну плату.

Віртуальний клон Марджорі, назвали CarynAI. Це розумний чат-бот, навчений на тисячах годин записів голосу, характеру і манер Марджорі. Віртуальна дівчина настільки реалістична, що чоловіки готові платити 1 долар за хвилину спілкування з нею. Усього за тиждень бета-тестування Марджорі заробила 71,6 тисячі доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Детально про Google I/O: ШІ пошуковик та оновлення Android

CarynAI пропонує ті ж «послуги», що й справжня Марджорі, включаючи розмови, які можуть змінюватись від планів на майбутнє до сексуальних дискусій. Марджорі записала тисячі годин свого спілкування з хлопцями у соціальних мережах, перш ніж створити CarynAI. Розробники чат-бота, Forever Voices прослухали понад 2000 годин відеороликів Марджорі на YouTube, щоб створити базу для навчання.

Хоча CarynAI можна використовувати для імітації близькості, вона не може адаптуватись під стилі спілкування користувачів. При цьому чат-бот вважається безпечнішим, ніж програми-конкуренти, оскільки він не може «збожеволіти» під впливом користувачів.

Висновок

Сам факт того, що дівчина всього за тиждень заробила понад 70 тисяч доларів, говорить сам за себе.

Подібний приклад показує, наскільки далеко технології зайшли у сфері міжособистісного спілкування. І найважливіше, як деякі люди знайшли в цьому можливість для заробітку. Наскільки “реальним” відчувається спілкування з CarynAI питання, що залишається відкритим. З упевненістю можна сказати одне, попит на його використання зростає у геометричній прогресії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Українські стартапи можуть отримати грант €12 млн: подробиці

Новий функціонал Twitter поставить його в ряд із Facebook та Instagram: деталі від Маска

Як штучний інтелект змінює перебіг виборів у США у 2024 році

За матеріалами fortune.com

Prompt
#Віртуальний #клон #заробив #для #власниці #тис

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар