WhatsApp випускає оновлений додаток для Windows — що зміниться для користувачів

Лайфхаки

Месенджер WhatsApp для Windows був майже повністю переписаний, і хоч дизайн додатку майже не змінився, якісні характеристики тепер зовсім на іншому рівні

WhatsApp

WhatsApp Фото: pixabay.com

Так, новинка WhatsApp працює в рази швидше, дозволяє здійснювати групові відеодзвінки (за участю до 8 осіб), а також аудіодзвінки (до 32 осіб). Новий клієнт пропонує наскрізне шифрування повідомлень, медіа та дзвінків між пристроями, покращену синхронізацію та деякі інші функції.

Якщо резюмувати, то спілкування через оновлений додаток WhatsApp виходить на новий рівень. Окрім явних плюсів, слід зазначити, що тепер хакери, навіть якщо зможуть перехопити трафік, не прочитають переписку і не зможуть переглядати файли користувачів.

Окрім цього, WhatsApp дозволив підключення одного облікового запису на декілька пристроїв.

Нещодавно компанія також анонсувала дві нові функції, пов’язані з групами. Перша дозволить адміністраторам сканувати запити на приєднання до їхніх груп у розділі «Учасники, що очікують на розгляд». А друга функція дозволить користувачам бачити спільні групи в результатах пошуку (раніше для цього потрібно було зайти в профіль контакту).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий троян в Telegram і WhatsApp викрадає криптовалюту — дані ESET

Також в месенджері з’явилась можливість об’єднувати «Спільноти» в тематичні групи (нагадує створення папок в Telegram). Наприклад, в спільноту можна додати шкільний або робочий чат.

В WhatsApp ще з’явилась можливість повністю приховати власний онлайн-статус. Це можна здійснити в «Налаштуваннях», перейшовши в «Акаунт», «Конфіденційність», потім «Час останнього відвідування і статус в мережі».

Раніше ми повідомляли, що WhatsApp працює над функцією стрічки новин. Нововведення виявили у версії месенджера 2.23.5.3 для пристроїв Android. Як повідомляється, додатковий розділ Newsletter з’явиться на вкладці Статус. Прихований код у WhatsApp вказує, що стрічки новин не будуть використовувати алгоритмічні рекомендації або рекламу, а контент буде відображатися в хронологічному порядку. Ця функція також підтримуватиме дескриптори для легкого пошуку стрічок новин .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

WhatsApp додасть сервіс “одноразових” повідомлень: подробиці

Дуров розповів, які небезпеки чатують на користувачів WhatsApp

Експерти розповіли, який месенджер лідирує у рейтингу завантажень серед європейських користувачів

За матеріалами techcrunch.com, wabetainfo.com, unian.ua.

Prompt
#WhatsApp #випускає #оновлений #додаток #для #Windows #що #зміниться #для #користувачів

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар