XXIII Payments & Security EMA Conference 2023: The Victory Mode

Лайфхаки

Наприкінці квітня в Києві відбудеться грандіозна конференція XXIII Payments & Security EMA Conference 2023, яку було вирішено назвати The Victory Mode. Головні теми заходу: майбутнє платежів та захист від шахрайства

The Victory Mode

The Victory Mode

«2023 рік має бути в історії нашої країни дійсно особливим! Якщо минулого року ми пройшли від невизначенності до незламності, в цьому році в нас тільки один шлях — шлях до Перемоги! Саме тому слоганом нашої конференції ми обрали «Режим Перемоги» — і сподіваємось, ви всі доєднаєтесь до нас в цьому щирому посланні! Ця конференція буде особливою ще і тому, що ми проводимо її НАЖИВО — тобто в режимі офф-лайн! Звісно, з урахуванням всіх вимог безпеки — але ж вже те, що ми зможемо побачитись, обмінятись посмішками, рукотисканнями та обіймами — вже неабиякий привід прийняти участь в конференції», — наголошують організатори заходу.

Конференція відбудеться в Києві 27 квітня 2023 року в приміщенні UBI Conference Hall. Умови участі та деталі доступні за посиланням: ema.com.ua.

Головні теми конференції:

Payments Stream

  • Майбутнє платежів: що планує НБУ — від обмежень військового стану до переходу до нової ери Instant Payments та SEPA.
  • Платіжні послуги після нового закону: що змінилося та як це вплине на вас, на інших учасників та ринок в цілому?
  • Еквайринг в Україні: виклики та перспективи у змінному середовищі платіжних технологій. Як впливають «військові» та «невійськові» фактори. Нові форми платежів та еквайрингові технології.
  • Платіжний бізнес у 2023 році: як знайти нові джерела доходів та зберегти конкурентоспроможність? Регуляторні тенденції у платіжному бізнесі: як вони впливають на доходи та які можливості вони пропонують?
  • #Явний Покупець-2023. Правила хорошого тону в функціоналі мобільних додатків: що, чому і як?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Крах Silicon Valley Bank: Що чи хто винен у банкрутстві легендарного банку США

Security Stream

  • Кібершахрайства, спрямовані на громадян. Як змінились види та методи шахрайства в Інтернеті та з використанням методів соціальної інженерії після повномасштабного військового вторгнення. Які проекти з протидії кібершахрайству реалізовані в Україні.
  • Кібератаки, спрямовані на фінансові сервіси. Типові сценарії кібератак на банки та інші фінансові установи, реалізовані після 24 лютого 2022, можливі способи їх запобігання.
  • Рішення для захисту та мінімізації ризиків: сучасні методи та інструменти для захисту від кіберзагроз та зменшення ризиків для вашого бізнесу та ваших клієнтів.
  • Не пропустіть можливість дізнатись про сучасні тенденції у кібербезпеці та забезпечити безпеку свого бізнесу та клієнтів!

Для наших читачів діє спеціальний промо-код #EMA23 на знижку 10%!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Біткоїн встановив тритижневий максимум у $24 800: Детальний огляд криптовалютного ринку 14 березня

Акції світового корпоративного сектору втратили $465 мільярдів через банкрутство SVB

#XXIII #Payments #Security #EMA #Conference #Victory #Mode

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар