як Мінекономіки планує боротися з безробіттям

Лайфхаки

До 40% безробітних українців сьогодні – це особи з інвалідністю, ветерани, молодь без досвіду роботи та внутрішні переселенці

Міністерство економіки інтенсифікувало роботи зі створення широкомасштабної програми підвищення зайнятості серед населення. Особливу увагу приділено представникам найбільш уразливих верств населення. Про це розповіла голова відомства Юлія Свириденко.

Проект «Робота без бар’єрів» передбачає створення прозоріших умов працевлаштування осіб з інвалідністю, ветеранів, молоді без досвіду роботи, внутрішніх переселенців. До 40% безробітних українців сьогодні – представники саме цих верств суспільства.

Мінекономіки стимулюватиме ринок праці з метою забезпечення цих людей робочими місцями. Свириденко зазначила, що вже зараз запущено дорожню карту реалізації цього проекту. Зокрема, через додаток Дія можна зареєструватися в якості безробітного та отримати консультації з питань працевлаштування.

Також заявнику можуть запропонувати пройти навчання або курси підвищення кваліфікації у навчальних центрах при Державному центрі зайнятості. У свою чергу, держпрограма “Власна справа” передбачає видачу грантів на відкриття бізнесу.

Розмір фінансування може становити до 250 тис грн. А з 1 квітня за грантовою програмою «Власна справа» ветерани матимуть змогу отримати грант на розвиток бізнесу до 250 тис грн, член сім’ї ветерана – грант до 500 тис грн, консорціум ветеранів – грант до 1 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анонсовано терміни випуску електронної гривні

Ми раніше повідомляли, що Зеленський у своєму вечірньому зверненні розповів, що уряд опрацьовує механізми спрощення для бізнесу за багатьма напрямами. Це необхідно для збільшення кількості вакансій та робочих місць. У найближчому майбутньому будуть вжиті кроки, спрямовані на дерегуляцію української економіки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Європейські банки розкриватимуть інформацію про своїх російських клієнтів

Як не стати жертвою шахраїв: в Україні створили реєстр фішингових сайтів

За матеріалами сайту kmu.gov.ua

Prompt
#як #Мінекономіки #планує #боротися #безробіттям

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар