Як отримати соцвиплати через Е-соцкарти: інструкція

Лайфхаки

В Україні розпочали тестування системи електронних соціальних карт. Головна мета – модернізувати соціальну політику та оптимізувати взаємодію між службами та громадянами

Фото: freepik.com та unsplash.com

Фото: freepik.com та unsplash.com

В Україні запроваджують електронні картки для організації соціальних виплат. Експериментальне впровадження цієї системи відбуватиметься в Дніпропетровській, Черкаській, Вінницькій та Полтавській областях, як розповіла міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.

За її словами, така система сприятиме полегшенню роботи для соціальних працівників. Згідно з концепцією, держава зможе більш ефективно надавати допомогу, маючи деталізовану інформацію про кожного громадянина.

“Тепер з’являється електронна персональна картка людини з її соціальною історією, приблизно так само, як електронна медична картка пацієнта з історією лікування. Той, хто отримує соціальні послуги, також має доступ до цієї картки, до переліку всіх запланованих дій і разом з соціальним працівником рухається до вирішення складної ситуації”, – зазначила Оксана Жолнович.

Також у вебпорталі Мінсоцполітики буде можливість обрати категорію потреб в індивідуальному порядку. У електронному кабінеті з’явиться функція, де можна подавати заяви та ознайомлюватись з рішенням відповідних органів.

Міністр підкреслила, що така ініціатива забезпечить кращу комунікацію між соціальними менеджерами та громадянами, роблячи процес взаємодії більш прозорим і доступним.

Відповідно до результатів, отриманих у визначених областях, і відбуватиметься подальше запровадження цієї системи в інших регіонах.

Раніше ми писали, що Міністерство соціальної політики, спільно з волонтерами, розробило нові принципи ввезення гуманітарної допомоги, в рамках проєкту постанови під назвою “Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану”.

Ця ініціатива означає важливий крок в сторону більш прозорих та ефективних механізмів розподілу гуманітарної допомоги під час воєнного конфлікту.

Головна мета цих нових правил полягає у впровадженні електронного інструмента для обліку гуманітарної допомоги.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

НБУ понизив облікову ставку до 20%

Що таке токенізація та як вона працює

Китайські вчені навчились красти дані з телефона через Wi-Fi

Prompt
#Як #отримати #соцвиплати #через #Есоцкарти #інструкція

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар