Які ринки Mastercard вважає найперспективнішими та чому — коментар експертки

Лайфхаки

Оскільки перший квартал 2023 року майже завершився, а багато розвинених ринків застрягли в останній кризі — банкрутстві банків — багато «розумних грошей» зосереджуються там, де проблем немає, а саме на ринках, що розвиваються, від Латинської Америки до Східної Європи, Близького Сходу та Африки (EEMEA)

Mastercard

Mastercard Фото: bitswallet.com

Виконавча віце-президентка Mastercard Амна Аджмал розповіла в інтерв’ю виданню Pymnts, що в регіонах Східної Європи, Близького Сходу та Африки, які вона очолює, вбачає багато оптимізму, додавши, що там «споживачі набагато відкритіші до нових технологій».

Аджмал вказала на дослідження Mastercard, яке показало, що в регіоні EEMEA 95% споживачів розглядають можливість використання нових технологій і платежів, включаючи біометричні дані, цифрові гаманці, цифрові валюти і платежі за допомогою QR-кодів.

«Споживачі використовують ці нові технології, а торговці намагаються забезпечити безперебійний платіжний досвід, щоб масштабувати свій бізнес, — зазначила пані Аджмал. — Це ті тенденції, які, я б сказала, користуються найбільшим попитом».

За її словами, ключова відмінність між розвиненими ринками та тими, які знаходяться на шляху становлення, полягає в тривалому інтенсивному використанні готівки, що робить інновації платіжних компаній, які залучають цих споживачів до екосистем цифрової торгівлі, пріоритетом.

Раніше ми писали, що Visa інвестує $1 млрд в Африку для розвитку фінансових послуг на континенті. Чому інвестори зосередили увагу на розвитку FinTech саме тут, читайте у матеріалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дослідження Mastercard: третина українців готова перейти на розрахунки виключно цифровими картками

За словами пані Аджамал, сьогодні в регіонах Східної Європи, Близького Сходу та Африки все більше телекомунікаційних компаній починають пропонувати фінансові послуги, на ринку з’являється все більше конкурентів, напрямок досить швидко розвивається. Тенденція до повільної інтеграції інноваційних фінансових пропозицій зникла.

«Зараз ви бачите багато установ, чий основний бізнес не є банківським, але вони усвідомили, що їхній основний бізнес — це комерціалізація, а бар’єри для входу на ринок є невисокими. Насправді, вони мають перевагу в тому, що не мають застарілої інфраструктури, тому можуть виходити на ринок фінансових послуг», — наголосила виконавча віце-президентка Mastercard.

Вона проілюструвала це, зазначивши, що 90% малих та середніх підприємств у регіоні EEMEA мають банківські рахунки, але лише 10% мають доступ до кредитів.

«Я вважаю, що надання доступу до капіталу для МСП — це величезна можливість для нас, яку допоможуть забезпечити технології», — сказала пані Аджамал.

Нагадаємо, що Mastercard придбала шведську компанію Baffin Bay, що спеціалізується на кібербезпеці, в рамках планів зі створення багаторівневого захисного щита (на основі штучного інтелекту) для клієнтів у всьому світі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Stables випустить картку Mastercard, що дозволить розраховуватись USDC

Амна Аджмал також розповіла, що відхід від традиційного андеррайтингу, який забезпечують деякі відомі гравці, такі як Mastercard, та фінтех-компанії, зокрема, PayU, призводить до того, що популярні послуги на кшталт BNPL («купи зараз, заплати пізніше»), активніше пропонуються на ринках, що розвиваються.

«Усюди, де BNPL масштабується (на багатьох наших ринках, таких як ОАЕ та Південна Африка), споживчий досвід — інтуїтивно зрозумілий, а омніканальність означає, що немає великої різниці, де, коли і як я здійснюю покупки та чи використовую для цього свій пристрій. Я можу почати покупку з телефону, перенести її на ноутбук і завершити у фізичному середовищі», — сказала пані Амна.

Вона погоджується, що безпека платежів та боротьба з шахрайством мають бути в центрі уваги, оскільки нові ринки, що розвиваються, є перспективним середовищем і для кіберзлочинців. Але при цьому зазначила, що для обслуговування цілих континентів нових клієнтів потрібне нове мислення, що ще більш важливо.

«Те, як це робилося раніше, не обов’язково означає, що це має відбуватися саме так, оскільки наші споживачі змінюють свої очікування, —  зазначила співробітниця Mastercard. — Розвиток партнерських відносин та зміна мислення — ось дві ключові речі, на яких ми зосередимося цього року».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Mastercard сертифікували у Великій Британії як постачальника Digital ID

GIACT та Mastercard об’єднуються, щоб зробити верифікацію більш безпечною: в чому переваги для користувачів

Mastercard та Bybit запускають криптовалютну карту у Великобританії та ЄС

Prompt
#Які #ринки #Mastercard #вважає #найперспективнішими #та #чому #коментар #експертки

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар