Яку ціну на Біткоїн та Ефір очікувати до кінця 2024 — прогноз Standard Chartered

Криптовалюта

Британський міжнародний фінансовий конгломерат прогнозує зростання ціни на Біткоїн до кінця року до $150 тис., також очікує зростання Ефіру більш ніж у вдвічі

Яку ціну на Біткоїн та Ефір очікувати до кінця 2024 — прогноз Standard Chartered

Яку ціну на Біткоїн та Ефір очікувати до кінця 2024 — прогноз Standard Chartered Фото: pixabay.com

Про це йдеться в аналітичному матеріалі на Coindesk.

Standard Chartered підвищив прогноз курсу BTC на кінець року до $150 тис. (раніше прогноз був $100 тис.), а також бачить максимум у $250 тис. до 2025 року. Після такого підйому в наступному році очікується корекція до $200 тис.

Банк базував свій аналіз на порівнянні з ціною на золото після того, як у США з’явилися біржові фонди, що торгують золотом (ETF), а також на кореляції між притоком коштів у ETF і ціною BTC. Спотові біткоїн-ETF почали торгувати в США в січні.

«Ми вважаємо, що аналогія з золотом — як з точки зору впливу ETF, так і з точки зору оптимальної структури портфеля — залишається хорошою відправною точкою для оцінки «правильного» рівня ціни BTC в середньостроковій перспективі, — йдеться в записці. — Якщо притоки в ETF досягнуть нашої середньої оцінки в $75 млрд і/або якщо менеджери з управління резервами будуть купувати BTC, ми бачимо хороші шанси на пробій до рівня $250 тис. на певному етапі в 2025 році».

Цікаве по темі: Банк Японії обмірковує перше за 17 років підвищення ставки: що чекає на Біткоїн

Standard Chartered також заявив, що 23 травня Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) може схвалити ETF на Ефір (ETH), що призведе до надходження $45 млрд протягом перших 12 місяців, а до кінця 2024 року курс ETH досягне близько $8 тис. Нещодавно він торгувався на рівні $3 570.

«У 2025 році ми бачимо, що співвідношення цін ETH до BTC повернеться до рівня 7%, який переважав протягом більшої частини 2021-22 років, — йдеться в окремій записці Standard Chartered. — Враховуючи наш прогнозний рівень ціни BTC у $200 тис. на кінець 2025 року, це означає, що ціна ETH становитиме $14 тис.».

Раніше ми писали, що on-chain дані та аналіз ринку вказують на помітну тенденцію фіксації прибутку серед інвесторів, які тримають BTC менш як п’ять місяців. Коефіцієнт прибутковості витраченого виходу (SOPR) вказав на значний рух, який відповідає тенденціям, що спостерігалися під час піків минулих бичачих ринків.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

4 перспективних криптомонети для інвестицій у березні

Ціна Біткоїна обвалилася нижче $68 000 — причини

3 криптовалюти до $1, ціна яких зросте у квітні

Prompt
#Яку #ціну #на #Біткоїн #та #Ефір #очікувати #до #кінця #прогноз #Standard #Chartered

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар