Який банк може перейти під управління Укрпошти: подробиці

Лайфхаки

Фінустанова раніше перейшла у власність держави внаслідок накладення санкцій на російського бізнесмена Євгена Гіннера

Pin Bank

банк може перейти під управління Укрпошти. Фото: minfin.com.ua

Національний поштовий оператор має намір придбати націоналізований PIN Банк. Про це повідомляє видання NV. Протягом останніх п’яти років голова Укрпошти Ігор Смілянський неодноразово висловлював думку щодо необхідності виведення держкомпанії на банківський ринок України.

За його словами, 12 млн регулярних користувачів пошти, які проживають головним чином у невеликих містах та селищах, завдяки банківській ліцензії зможуть легше оформляти різноманітні широко затребувані фінансові сервіси та послуги. У свою чергу, держбюджет заощадить до 10 млрд гривень протягом наступних чотирьох років після виходу поштового оператора на фінансовий ринок.

«У разі створення поштового банку всі пенсіонери, які одержують свої виплати через нас, стануть його клієнтами. Це означає, що держава перестане виплачувати нам 2,5 млрд грн на компенсацію тарифу на доставку пенсій», — запевняє Смілянський.

Нагадаємо, PIN Банк раніше був власністю російського бізнесмена Євгена Гіннера. 27 лютого 2023 року Вищий антикорупційний суд (ВАКС) ухвалив рішення про застосування до нього санкцій та стягнення на користь держави 88,89% акцій PIN Банку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У РФ дочірній підрозділ італійської Intesa Sanpaolo призупинив відкриття рахунків у валюті

Ми раніше повідомляли, що відколи Федеральна резервна система почала підвищувати відсоткові ставки, відбувся відтік коштів з депозитів приблизно на 1 трильйон доларів, і цей процес прискорився через місяць після банкрутства SVB, за даними Morgan Stanley.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Credit Suisse до 2020 року обслуговувала рахунки нацистських чиновників: подробиці

Нацбанк Білорусі приступив до створення CBDC?

За матеріалами сайту minfin.com.ua

Prompt
#Який #банк #може #перейти #під #управління #Укрпошти #подробиці

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар