Єврокомісія продовжить безмитний режим для України ще на рік — Мінекономіки

Лайфхаки

Український бізнес і надалі зможе експортувати товари в країни ЄС без мит. Європейська комісія схвалила офіційну пропозицію продовжити дію автономних торгових заходів для України ще на один рік

Export

Export Фото: blogs.letemps.ch

Таку інформацію оприлюднила віцепрем’єрка, міністерка економіки України Юлія Свириденко.

«Це перший офіційний крок до продовження безмитного режиму. Надалі це питання розглядатиме Рада ЄС і вчора ми проговорили це питання з постійними представниками держав-членів ЄС», — написала пані Свириденко на своїй Facеbook-сторінці.

Вона зазначила, що повне скасування тарифів дозволило українському бізнесу суттєво збільшити експорт до країн ЄС. За минулий рік цей показник становив $27,9 млрд (63% від усього експорту з України за 2022 рік).

Нагадаємо, що в травні 2022 року Рада Євросоюзу ухвалила рішення скасувати на рік всі мита і квоти на експорт товарів з України. Чинності це рішення набуло 4 червня. Його ціль — допомогти українському бізнесу витримати навантаження війни та зміцнити власні позиції на європейському ринку.

В українському уряді багаторазово наголошували на прагненні продовжити дію такого режиму і надалі.

Щоб допомогти підприємцям з експортом товарів в Україні було запущено маркетплейс Made with bravery. Також Дія.Бізнес та WebPromoExperts почали проводити безкоштовні вебінари з питань експорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Норвезький приклад для післявоєнної відбудови України: Як перетворити експорт сировини на багатство для народу

В Україні зафіксовано падіння експорту ІТ послуг — що це значить і чому це критично

За матеріалами eurointegration.com.ua.

Prompt
#Єврокомісія #продовжить #безмитний #режим #для #України #ще #на #рік #Мінекономіки

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар