Європарламент ухвалив закон про цифрові гаманці

Лайфхаки

Документ закладає основи для створення єдиних стандартів безпеки під час користування цифровими державними послугами

У Європейському парламенті пройшли слухання та голосування щодо законопроекту про впровадження єдиної системи цифрової ідентифікації. Своїми голосами документ підтримали 418 парламентарів. Проти виступили 103. Реалізація ініціативи передбачає використання доказів із нульовим розголошенням (ZKP) для захисту конфіденційності громадян ЄС.

Також планується використати протокол зберігання даних, що у перспективі полегшить доступ громадян до централізованих електронних державних послуг. За словами депутата Європарламенту від соціалістичної партії Романа Єрковича, ZKP має узгоджуватися із Загальним регламентом ЄС із захисту даних. Після ухвалення законопроекту очікуються переговори з Радою Європи щодо можливих поправок.

Представники International Association for Trusted Blockchain Applications у відкритому листі висловили стурбованість щодо затвердженої системи цифрової ідентифікації. У ньому оскаржено видалення в тексті регламенту розділу, присвяченого електронним бухгалтерським книгам. Учасники організації впевнені, що «вони необхідні для створення європейської цифрової інфраструктури, стійкої до кібератак».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хакери здійснили потужну атаку на державні веб-ресурси України

Ми раніше повідомляли, що Лондон слідом за урядами Канади та США розглядає можливість запровадження заборони використання китайського відеохостингового TikTok сервісу на державних пристроях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Український Сенс Банк можуть купити польські інвестори: умови угоди

В Україні запрацювала перша краудфандингова платформа для військових зборів

За матеріалами сайту forklog.com

Prompt
#Європарламент #ухвалив #закон #про #цифрові #гаманці

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар