Європейські банки розкриватимуть інформацію про своїх російських клієнтів

Лайфхаки

Таку пропозицію висунула Єврокомісія в рамках десятого пакету санкцій

Десятий пакет санкцій Євросоюзу проти злочинного кремлівського режиму передбачає посилення зобов’язань щодо звітності банків щодо заарештованих чи заморожених активів російського Центробанку та юридичних чи фізичних осіб, афілійованих із режимом Путіна. Про це пише видання Bloomberg.

Повний аудит конфіскованих коштів є важливим етапом на шляху розробки програми їхнього використання для відновлення України. ЄК також запропонувала посилити зобов’язання щодо звітності про заморожені активи, пов’язані з російськими компаніями та фізичними особами, що потрапили під санкції. При цьому приховування даних про підсанкційні організації або осіб може каратися штрафом – до 50 тис євро для фізосіб і до 10% від річного обороту для юросіб.

Очікується, що текст документа буде затверджено та прийнято до 24 лютого, напередодні річниці початку широкомасштабної війни. Під санкційний удар можуть потрапити Альфа-банк, Росбанк і Тінькофф банк, а також Фонд національного добробуту РФ та кілька найбільших пропагандистських медіа-груп.

Крім фінансового сектора, обмеження також буде накладено і на виробничий сектор. Зокрема, російським підприємствам та бізнесу заборонять закуповувати технології, компоненти, важкі транспортні засоби, електроніку тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Євросоюзі запропонували включити Україну до зони безкоштовного роумінгу

Ми раніше повідомляли, що фахівці урядової команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA, що діє при Держспецзв’язку, повідомляють про чергову хвилю атак хакерів у вигляді розсилки користувачам електронних листів, що містять шкідливе ПЗ. У заголовку листа вказується тема, пов’язана з Апаратом Ради національної безпеки та оборони (РНБО).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Раді розкритикували проект “Інвестнянь” за низьку ефективність

Viber розширює функціонал додатку: що це дасть користувачам

За матеріалами сайту bloomberg.com

Prompt
#Європейські #банки #розкриватимуть #інформацію #про #своїх #російських #клієнтів

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар