З Коперником по всьому світу

galaxy News ENG

У 2023 році виповнюється 550 років від дня народження та 480 років від дня смерті видатного поляка, великого вченого, який своїми відкриттями вплинув на розвиток цивілізації та науки, Миколи Коперника. Ми пам’ятаємо його як видатного астронома, але він також був лікарем, економістом, учителем, священиком.

Щоб відзначити цю незвичайну постать, Асоціація «Wspólnota Polska» пропонує польській громаді та польським громадам спільний багатовимірний проект під гаслом «З Коперником у світ» , який проходив під почесним патронатом Дружини Президента Республіки Польщі – Агата Корнгаузер – Дуда та корпоративний патронат TVP.

Головною метою проекту є популяризація Польщі, її внеску в розвиток цивілізації та формування почуття гордості за досягнення польської науки та культури, що досягається шляхом популяризації постаті Миколи Коперника польською та польською мовами. Польські громади за кордоном. Це створить додаткові підстави для об’єднання поляків у всьому світі, згідно з припущеннями кампанії «Нас 60 мільйонів».

#kim był mikołaj kopernik #co odkrył mikołaj kopernik #co odkrył kopernik

Оцініть статтю
Додати коментар