Заборона продажу iPhone 12 у Франції спонукала Бельгію до власних перевірок

Лайфхаки

Французька наглядова група Agence Nationale des Frequences (ANFR) заявив, що iPhone 12, який дебютував три роки тому, не відповідає стандартам радіаційного опромінення. Ця інформація викликала широкий резонанс, і тепер інші держави планують свої розслідування

Фото: motionarray.com

Фото: motionarray.com

Франція вже зупинила продаж iPhone 12 і намагається примусити Apple розв’язувати цю проблему. Засоби масової інформації повідомляють про зростаюче невдоволення серед користувачів у Німеччині та Іспанії. В Іспанії активісти вже ініціювали кампанію за припинення продажів цього смартфона.

Apple, звісно ж, не погоджується з тим, що її iPhone 2020 року раптом отримав проблему з радіаційним впливом. У своїй заяві компанія повідомила, що iPhone 12, випущений у 2020 році, був сертифікований кількома міжнародними організаціями як такий, що відповідає світовим стандартам випромінювання. Вона надала французькому агентству результати кількох лабораторних досліджень як самої Apple, так і сторонніх лабораторій – всі вони підтверджують відповідність телефона прийнятим стандартам. Тож тепер американська компанія буде оскаржувати претензії ANFR.

Французькі регулятори очікують, що оновлення програмного забезпечення зможе виправити ситуацію. Якщо цього не буде зроблено, це може призвести до фізичного відкликання пристроїв з усіх магазинів.

Хоча з виходом iPhone 15 Apple припинила продажі попередньої моделі, пристрій досі доступний у інших торгових точках і на вторинному ринку. Apple має зайнятися цим питанням.

Бельгія також розглядає питання безпеки iPhone 12. Державний секретар країни підкреслив свою обов’язковість до безпеки громадян та повідомив про заплановане дослідження, яке стосуватиметься не тільки продукції Apple, а й інших виробників.

Нагадаємо, 18 вересня користувачі iPhone матимуть можливість завантажити нову операційну систему для мобільних гаджетів — iOS 17. Зазвичай Apple презентує новий iOS або разом з новими моделями iPhone, або за декілька днів до їх релізу. Нові iPhone 15 надійдуть у продаж 22 вересня у певних країнах, але не в Україні.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Програма розвитку інноваційних бізнес-ідей Go To Business оголошує набір проєктів у сфері Agri Food

Що потрібно враховувати при виборі варіантів оплати на сайті

Нацбанк схвалив додаткове оподаткування прибутків банків

Prompt
#Заборона #продажу #iPhone #Франції #спонукала #Бельгію #до #власних #перевірок

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар