Заробити гроші в інтернеті 2023 році

selective focus photo of stacked coins Лайфхаки

Як не втратити а заробити в інтернеті ?  Одні з найпопулярніших запитів які сьогодні зустрічаються це “быстрый заработок в интернете” “як можна заробити в інтернеті”. Спробуємо дослідити це питання. 

Що цінують в мережі : 

  • Ваш час 
  • Ваші фінансові можливості 
  • Ваш життєвий досвід 
  1. Час

Щоденно ви переглядаємо сотні інформаційних ресурсів різної тематики десь ми знаходимось декілька секунд , десь  проводимо пів дня очікуючи оновлень актуальної інформації . Як не дивно де хто готовий оплачувати вас час проведений на тому чи іншому ресурсі.  Серфінг – найдавніша але мало прибуткова схема заробітку. Також пости до соціальних мереж. З ваших актуальних аккаунтів.  Але мова йде не про тисячі і навіть не  сотні доларів всього лише кілька центів за кілька хвилин, не великі гроші чи не так ))) На поповнення мобільного не вистачить , на жаль , тому переглядаємо що ще нам може запропонувати мережа щоб зароти гроші . 

  1. Фінансові можливості 

Криптовалюта та біржі де її перепродають – тут однозначно можна заробити гроші але для цього треба розумітись по перше  що таке “крипта” та крипто ринок . Як відбуваються операції з цими загадковими біткоінами та іншими не фіатними грошима. Тут вам допоможе мережа а саме Youtube де безліч експертів демонструють як працює система з середини. Що хочеться сказати тут можливий заробіток при наявності капіталу і розуміння ризиків на які ви готові піти. Які запити стануть в нагоді 

  • Як накрутити Binance
  • Криптовалюта інвестиції

Яка буде ваша основная задача ? Купити дешевий альткоін (це номінали різних криптознаків криптовалютна одиниця), продати дороще на біржі або вивести в прибуток собі на картку . 

Якщо оцінювати в ризиках то це дуже ризиковано ! Але інвестиції це завжди ризиковано ! 

  1. Життєвий досвід 

Тут можу порадити декілька варіантів заробітку . Самий простий це писати тексти на замовлення. Ця робота називається копірайтер і набуває популярності ! Хто ваші замовники ? Блогери , власники інтернет ресурсів , інтернет магазини , інтернет видання . Писати можна про все на світі тому що в мережі є тисячі а може й мільйони сайтів які потребують актуальні статті саме з вашого життєвого досвіду Вам лише варто пам’ятати, що мережа пам’ятає все, і тому не вийде перепродати скопійовану або перероблену роботу другого автора , она просто не пройде модерацію. 

Звичайно якщо  вам важко ділитись та писати довгі лонгріди для сайтівза гроші то варто підшукати більш прості способи заробітку наприклад  введення капчі за гроші (це закодоване слова в картинці , капчу використовують для того щоб відсортувати вхід роботизованих систем на ресурс ) , також можна проходити опитування за які також іноді не погано платять . 

Ну що спробувати розібрати декілька способів реального заробітку , або заробітку за комп’ютером , так як важко бути експертом не перевіряючи той чи інший спосіб заробітку ми використали інформацію з одного цікавого ресурсу де автор тривалий час заробляє в мережі , і як нам здається досить успішно.

#гроші #заробіток

Оцініть статтю
Додати коментар